Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hbahadir

Taklacı Güvercin
16 Haz 2019
30
19
345
37
Maks. 62 bin TL ye Polo 1.2 tsi comfortline düz vites alınır mı... Ya da farklı muadil öneriliriniz var ise öğrenebilirmiyim...

facelift

Asfalt Kurutucu
29 May 2019
180
152
635
34
Marka
BMW
Forumda çok kişi var, herkesin niyetini bilemem yaptığı yoruma istinaden yorum yazabilirim, sizin yazdığınız şekilde düşünenler olduğu için gerçek fikriniz sandım. Anlatamamışsınız.
Markanın bakımları ve problemleri pahalı. Bu yüzden ülkemizde ekonomik olarak orta sınıfın üzerinde kişilere hitap ediyor. Şimdi egea alacak bir insan bir iki yıl para biriktireyim golf ya da Polo alayım derse yürütme maliyetini karşılayamayabilir. Demek istediğim buydu. Bu da iyi bir şey değil tabii

hbahadir

Taklacı Güvercin
16 Haz 2019
30
19
345
37
Arkadaşlar tekrar merhaba,
Öncelikle herkese iyi dilekleri için teşekkür ediyorum.
Aldığım aracın ilk gün yorumlarını paylaşmak istedim belki almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olur.
Öncelikle daha önce sahip olduğum arabalar, Subaru ımpreza hb, mini cooper, honda civic, seat leon, golf 6 ve fiesta. Dolayısıyla aracı anca bunlarla kıyaslayabilirim..
Arabayı aldığımda beni tatmin edeceğini biliyordum fakat sürünce heyecanlanacağımı beklemiyordum.
Beklentilerimin çok ve çok üstünde çıktı.
Motor performansı, konforu, sürüş keyfi, donanımları, süspansiyonu vs. vs.
Şurasıda şöyle olsaymış diyebileceğim hiç birşey görmedim şuana kadar..
Velhasıl kelam arabadan müthiş anladığımı idda edemem ama anladığım kadarıyla şiddetle öneririm.

facelift

Asfalt Kurutucu
29 May 2019
180
152
635
34
Marka
BMW
Arkadaşlar tekrar merhaba,
Öncelikle herkese iyi dilekleri için teşekkür ediyorum.
Aldığım aracın ilk gün yorumlarını paylaşmak istedim belki almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olur.
Öncelikle daha önce sahip olduğum arabalar, Subaru ımpreza hb, mini cooper, honda civic, seat leon, golf 6 ve fiesta. Dolayısıyla aracı anca bunlarla kıyaslayabilirim..
Arabayı aldığımda beni tatmin edeceğini biliyordum fakat sürünce heyecanlanacağımı beklemiyordum.
Beklentilerimin çok ve çok üstünde çıktı.
Motor performansı, konforu, sürüş keyfi, donanımları, süspansiyonu vs. vs.
Şurasıda şöyle olsaymış diyebileceğim hiç birşey görmedim şuana kadar..
Velhasıl kelam arabadan müthiş anladığımı idda edemem ama anladığım kadarıyla şiddetle öneririm.
Şahsen golf 7 de golf ve diğerleri olarak görüyorum. Yorumlarınızın fikrimi desteklediğine sevindim hocam :) hayırlı uğurlu olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım