KAPALI Maksimum 100 Bin TL'ye Benzin veya LPG'li Tıp Öğrencisine Araç Tavsiyeleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmethanylmz

Mehmethan Yılmaz
Senkromeççi
12 Nis 2020
15
0
60
24
Çorum
İyi günler dilerim forum sakinleri, 90-95-100 BİN TL gibi bir bütçeye sahibim. Tıp fakültesi öğrencisi olarak iki kapılı bir araba istiyorum. Benzin veya benzin+lpg olması kesinlikle tercihimdir. Aldığım arabayı uzun süre kullanıcam. Bundan dolayı kesinlikle az km ve temiz bir araba ariyorum. Aklımda birkaç model var.OPEL Corsa 1.0 Sport *Hundai İ20 1.4MP * Honda Crz Hybrid * Ford Fiesta Tecrübelerinizi,önerilerinizi bekliyorum.

Wolfgang81

Yaşar
Senkromeççi
16 Nis 2020
12
23
70
43
İstanbul
Marka
Volkswagen
İyi günler dilerim forum sakinleri, 90-95-100 BİN TL gibi bir bütçeye sahibim. Tıp fakültesi öğrencisi olarak iki kapılı bir araba istiyorum. Benzin veya benzin+lpg olması kesinlikle tercihimdir. Aldığım arabayı uzun süre kullanıcam. Bundan dolayı kesinlikle az km ve temiz bir araba ariyorum. Aklımda birkaç model var.OPEL Corsa 1.0 Sport *Hundai İ20 1.4MP * Honda Crz Hybrid * Ford Fiesta Tecrübelerinizi,önerilerinizi bekliyorum.
Selam; Fiat 500 düşünmez misiniz? Bahsettiğiniz modellere göre biraz ufak ama hem iki kapı hem de tarz sahibi... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım