KAPALI Maksimum 30000tl ye öğrenci için araç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aesutsever

Asfalt Kurutucu
6 Ara 2016
47
10
595
Herkese öncelikle iyi seneler başlıkta da belirttiğim gibi az yakacak fazla derdi tasası olmayacak bir araba bakıyorum tecrübeli abilerim yardım ederseniz bu konuda çok memnun olurum
(Hyundai fx coupe aklımı çeliyor ama ne kadar yakar derdi tasası var mıdır tavsiyeleriniz ihtiyacım var)

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
510
999
1,970
ankara
Marka
Citroen
i10 cu maksat hava atmak değil araçta kendini özel hissetmek genç çocuk bu yaşta binmicekte nezaman bincek durumu varsa alsın mecburmu herkes reno toyata vs...böle arabalara biniliyor diye sabancının oğluda olunmuo parçası ucuz fiyatı ucuz gösterişli bir araba

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Ben bu gencleri anlamiyorum. Millete hava atmak hayatlarini umursadan yuksek surat yapmak gibi onceliklerle araba bakiyor. Elin eski pusku arabalarina olmadik paralar verip baslarina is almaya cok musaitler. Sanki hepsinin babasi sanayi ustasi. Yada sabancinin oglulari. Kasko yapilamayacak kadar eski arabalar alip, birikimlerini tuketiyorlar.
Yonlendirilmeye ihtiyaclari var.

abi şunun şurasında 2 sene sonra üni bitiyo , 1 sene askerlik desek , geldik iş bulduk çoğumuz orta halli standart ailelerin çocuğuz ve standart bi işte çalışıcaz , 8de iş başı yap akşam 5-6 da paydos et , ee geçti böyle 1-2 sene para biriktirdin artık ailen rahatsız evlenmen için gözünün içine bakıyorlar , gittin evlendin ev geçirmeye başladın ekonomi kasıyosun çocuğun olucak edicek , sen başka nezaman sanayide vakit geçirebileceksin ne zaman bi arabaya hiç düşünmeden harcama yapabileceksin . Bunun için benim şahsi görüşüm üniversiteye giderken zaten o 4 sene hayatını yaşayabileceksin sonrası hep evini aileni ve çocuklarını düşünmekle geçicek , o 4 seneni cayır cayır yaşamalısın

Gurdal07

Profesör
29 Eyl 2016
354
342
1,295
Antalya
Bence istanbul da haklı, tutar.1903 de haklı. Eğer durumun çok iyi degilse alması satması kolay bakımı parçası ucuz bi araba almalisiniz öğrenci olarak ki Allah korusun ters bir durumda beliniz bükülmesin. Öte yandan ben okulu hiç para yemeden bitirdim, askerliği yaptım, güzel bir işe girdim, tam elim para görcek paşa gibi ders, sınav iş stresi olmadan yasayacam derken evlilik gününü aldık. Bir sene düğün için çalıştım. Bir de ev aldik krediyle ayda 2800 lira ev kredisi var. 8 aydır evliyim millet çocuk çocuk diye laf çakıp duruyo. Sanki arkamdan atlılar kovalıyor gibi yasiyorum. Bindiğim araba ne mi? 2010 1.2 75 beygir 108 torklu yarı otomatik clio.

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Bence istanbul da haklı, tutar.1903 de haklı. Eğer durumun çok iyi degilse alması satması kolay bakımı parçası ucuz bi araba almalisiniz öğrenci olarak ki Allah korusun ters bir durumda beliniz bükülmesin. Öte yandan ben okulu hiç para yemeden bitirdim, askerliği yaptım, güzel bir işe girdim, tam elim para görcek paşa gibi ders, sınav iş stresi olmadan yasayacam derken evlilik gününü aldık. Bir sene düğün için çalıştım. Bir de ev aldik krediyle ayda 2800 lira ev kredisi var. 8 aydır evliyim millet çocuk çocuk diye laf çakıp duruyo. Sanki arkamdan atlılar kovalıyor gibi yasiyorum. Bindiğim araba ne mi? 2010 1.2 75 beygir 108 torklu yarı otomatik clio.
kardeş valla okurken duygulandım ya neler çekmişsin :( ,Allah yardımcın olsun :(

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Kendi babam hep kirada oturdu. Ben 15 yasimdayken ev sahibi oldu. Kazandigi parayi hep eski pusku arabalara harcadi. Motoruna mazotuna vs vs.. O arabaya okadar para harcamasa simdi acibademde 3 tane arsamiz olurdu.

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel

işte bundan bahsediyorum :D

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
15 yasinda kendi odam oldu. Sen hic oturma odasinda yerde dossekte yattinmi.

ben çok sokakta yattım be ali abi :D annem babam ayrıydı benim evde sıkıntılar sorunlar işte ozaman anlıyosun mutlu olmak için paranın gerekli olduğunu ama tek başına yetmediğini , istediğin kadar paran olsun sevdiğin insanlar yanında olmadıktan sonra ..

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
Marka
Bugatti
15 yasinda kendi odam oldu. Sen hic oturma odasinda yerde dossekte yattinmi.

ben çok sokakta yattım be ali abi :D annem babam ayrıydı benim evde sıkıntılar sorunlar işte ozaman anlıyosun mutlu olmak için paranın gerekli olduğunu ama tek başına yetmediğini , istediğin kadar paran olsun sevdiğin insanlar yanında olmadıktan sonra ..

Yemin olsun zaman makinesi ben ölmeden icat edilirse gidip size yaşayamadığınız çocukluğunuzu geri vericem :( gözlerim doldu

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
Marka
Bugatti
Babamin arabalari olurdu ama kapilarda yatardi. Bizi uzun gezilere goturmezdi... Gecmise gidersen babamin 1989 yilindaki renault t12 arabasinin depisunuda bi fullermisin..
ayıp ettin 2 adet subwoofer 1 mid takımı 2 hoparlör, bir çuval cam filmi, 10 koli xenon far, geleceğin teknolojisi pioneer teyp :D birde sayısal lotonun çıkacağı rakamları söylerim :(

edit amp'yi unuttm lan 2 adet amp biri mono biri 4 kanallı :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım