KAPALI Maksimum 30000tl ye öğrenci için araç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aesutsever

Asfalt Kurutucu
47
Herkese öncelikle iyi seneler başlıkta da belirttiğim gibi az yakacak fazla derdi tasası olmayacak bir araba bakıyorum tecrübeli abilerim yardım ederseniz bu konuda çok memnun olurum
(Hyundai fx coupe aklımı çeliyor ama ne kadar yakar derdi tasası var mıdır tavsiyeleriniz ihtiyacım var)

@kerpetenemir gibi olun, hayalinizin peşinden koşun, 1.7 istedi, aldı, sevdiği için gecenin bir yarısına kadar sanayide uğraştı didindi, alana kadar yaptıklarını söylemeye bile gerek yok ama adam hayali için çabalıyor çalışıyor ve peşinden gidiyor...
şuan ön takım için para biriktriiyom makina garajda yatıyor :(

Herkese öncelikle iyi seneler başlıkta da belirttiğim gibi az yakacak fazla derdi tasası olmayacak bir araba bakıyorum tecrübeli abilerim yardım ederseniz bu konuda çok memnun olurum
(Hyundai fx coupe aklımı çeliyor ama ne kadar yakar derdi tasası var mıdır tavsiyeleriniz ihtiyacım var)
Okuduğun bölüm nedir?

Kardeşim 1 hafta kullanma fırsatı buldum sana şöyle diyim Bilkent Üniversitesinde kullandım onca araç içinden millet bu araca ağzı açık bakıyordu gerisini sen düşün ve çok az yakıyor... Burada bu aracı bilmeyip kötüleyenler değilde kullanandan yorum al ben 1.6 tüplü ile çok rahat 225 gördüm .. öle gitmez diyenler ömründe o arabaya binmemiştir.
2.80 lpg fiyatıyla kaç kuruş yakar yaklaşık olarak parça arıza konusunda sıkıntı olmaz diyorlar

Hyundai coupe ye bulaşma mı diyorsunuz kullananlarla konuştum ustası buldur arıza da üzmez diyorlar lpg de de fiyatlar artmasına rağmen 25 30 kuruş diyorlar

Hyundai coupe yi bilmiyorum da 2 tane Accent sahibi olduk şimdiye kadar ve 2. arabamız hala accent ve çok çok memnunuz. Bu accent 5-6 yıldır bizde önceki de 3-4 yıl durdu. Öncekini takasla aciliyetten almıştık ve motoru hayvan gibi yağ yakıyordu ve tek sorunu sağ ön cam motoru hiçbir zaman randıman vermedi. 2000 model yumurta kasa diye geçen. Şu anda elimizde olan 2003 model admire 1.3. Son 1.5-2 yıldır tüp taktırdık benzin fiyatlarından dolayı ve şu ana kadar bütün samimiyetimle söylüyorum hiç arıza vermedi. Radyatör kapağının ufak contası işlevini yitirmişti ve babam uğraşırken tam kırmaya yakındı ve araba o gün yüklü ve dağ yollarında zorlandı ve suyu bitirdi. Hararet tavana yaklaşınca farkettik ve sağa çektik motor açıktı su ekledik ve devam ettik yine sorun çıkarmadı :D Hyundai sorunsuzdur tavsiye ederim ama coupenin piyasası durumu nedir bir bilgim yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...