Makyajlı golf testim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26

Ekli dosyalar

• images (32).jpg
    images (32).jpg
    18.5 KB · Görüntüleme: 203
  • images (33).jpg
    images (33).jpg
    20 KB · Görüntüleme: 251

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Yazmicam bisey :D degmez farlarla multimedya degismis sadece :D gidis ayni gidis dsg ayni dsg tdi ayni tdi :D 1.5 tsi daha gelmez dediler bide 2018 i bulurmus

asdufhausdhfuashf lan ahahahahaha yemin ediyorum fena trollendim :D :D

Hahahahah kahkaha attım ya :D :D

Adam araba test edip, yazacak bişi yok diye içi boş başlık açmış ya la :D :D :D :D

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Madem oyle uzun bi yazi yazayim ozaman. Aslinda trol degil gulelim aglayacak halimize temalı. Multimedya sistemi ful dokunmatik dugme yok(maliyet dusmus) muhtemelen ayni maliyete sahip yeni farlar yada belkide daha dusuk maliyetli farlar(daha maliyetli olamaz cunku Hans ar-ge deki josef e diyoki yeni olsun ama sukadar butce var ) ondan sonra sekil semal degisti diye hooop 10 kaat kafadan ekle e noldu ayni araba maliyeti ayni araba motor mekanik ayni araba sirf sekil semal degisti diye turkiye sartlarinda kur yukselmesi falan filan derken haylayn ı bide doldurunca 140 kaat. E bu fiyat ne? E makyajli ama, hemde ikibinonyedi

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Madem oyle uzun bi yazi yazayim ozaman. Aslinda trol degil gulelim aglayacak halimize temalı. Multimedya sistemi ful dokunmatik dugme yok(maliyet dusmus) muhtemelen ayni maliyete sahip yeni farlar yada belkide daha dusuk maliyetli farlar(daha maliyetli olamaz cunku Hans ar-ge deki josef e diyoki yeni olsun ama sukadar butce var ) ondan sonra sekil semal degisti diye hooop 10 kaat kafadan ekle e noldu ayni araba maliyeti ayni araba motor mekanik ayni araba sirf sekil semal degisti diye turkiye sartlarinda kur yukselmesi falan filan derken haylayn ı bide doldurunca 140 kaat. E bu fiyat ne e makyajli ama hemde ikibinonyedi
Valla son cümleyi anlamadım be hacım :(.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım