KAPALI Max. 36.000 TL Ford Focus Tavsiyeleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Arkadaşlar Focus sever bir abimize araç arıyoruz. Manuel, benzin veya tüplü olacak. Kasa tipi fark etmez. Focus sever yaşlı biri kendisi, ayak işlerine biz aracı olacağız. Önceliğimiz Antalya ve çevresi ama gidip alacağımız için batı tarafında her yer olabilir.

Tavsiye ilanlarınızı bekliyorum. Boya takıntımız yok ama yürüyenin temiz olması önemli. Keyif aracı olacak büyük ihtimal. Şimdiden teşekkürler.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,039
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bütçe 40.000 TL' ye çıktı.

Focus Mk2 Ghia veya Titanium olması isteniyor. Donanım fantazisi nereden geliyor bilmiyorum.
Bir diğer seçenek olarak Megane 2 olabilir dendi.
Benzin veya Lpg' li, manuel, maksimum 150 binde olacak araçlar.

Denk gelirseniz tavsiye ve yardımınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.
Arkadaşım 2010 yılında ikisinin 0 km'leri arasında kalmıştı, sonra Focus almıştı. Satmayı düşünse onu önerirdim Collection mı ne donanım paketi orta donanım. Gayet yeterli bir donanım.

Ford motorları lpg'yi sevmez. Alacaksanız benzinli alın. ti-vct motorları ortalamada 7-7,5 lt filan yakıyor. Kasasına göre çok değil. Örnek ilan denk gelirsem atarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım