Mazda 3 hidrojenli

uluc

Asfalt Kurutucu
14 Kas 2016
31
30
595
Magazaci oldugum icin durmak yok yola devam malesef hep isteyim:) yilbasi geldigi icin isler yogun yonetici oldugum icinde hep magazadayim 11 den sonra denk gelebiliriz funclubimiz iyidir aslinda biz bazi aksamlar toplaniyoruz 3 4 araba

Evet merserin malesef ayibi oldu birde eski tanidik olmamiza ragmen 20 yila yakin ailem ordan araba aldi servislere oraya gittik ama isin icine para girince insanlar degisebiliyor

uluc

Asfalt Kurutucu
14 Kas 2016
31
30
595
Havayla alakali bir sistem bu lpg ile oluyo lpg nin yarattigi hantalligi ortadan kaldiriyo tasarrufu tabi benzinliye gore daha az dizelde cok parkediyo peugeot 301 kullandim hidrojenli mustafa beyin araci yok boyle bisey 1.4 dizel ucuyo

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Magazaci oldugum icin durmak yok yola devam malesef hep isteyim:) yilbasi geldigi icin isler yogun yonetici oldugum icinde hep magazadayim 11 den sonra denk gelebiliriz funclubimiz iyidir aslinda biz bazi aksamlar toplaniyoruz 3 4 araba

Evet merserin malesef ayibi oldu birde eski tanidik olmamiza ragmen 20 yila yakin ailem ordan araba aldi servislere oraya gittik ama isin icine para girince insanlar degisebiliyor
hocam davet varsa gelebılırım yanı calısırım :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Yok bende davet ederseniz gelmeye çalışırım demek istedi :)))

petrich

Profesör
7 Eyl 2016
536
880
1,820
İzmit
Marka
Mazda
Acaba 1.5 skyactive uygulansa nasıl bir sonuç verir gerçekten çok cazip geldi bana sistem.

uluc

Asfalt Kurutucu
14 Kas 2016
31
30
595
Skyactivede f1 skistirma orani var dahada iyi okur bence
Top speed 217 de5.vites kesiciye giriyo ama yalan yok hidrojen yoktu onu yaptigimda
Musait oldugum her an gelebilirim sknti yok benim icin zevk duyarim tanismaktan:)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Skyactivede f1 skistirma orani var dahada iyi okur bence
Top speed 217 de5.vites kesiciye giriyo ama yalan yok hidrojen yoktu onu yaptigimda
Musait oldugum her an gelebilirim sknti yok benim icin zevk duyarim tanismaktan:)
haftasonu ıcın bır bulusma ayarlanabılır hocam aslında belkı forumdanda gelen olur

uluc

Asfalt Kurutucu
14 Kas 2016
31
30
595
Forumdan gelen olmaz maDa turkiyeden 2.2 skyactive diesel mazda 6 ayarlandi test surusu ve video yapilcak yarin aksam onla yarisip video cekebilirsem sizede atarim

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Forumdan gelen olmaz maDa turkiyeden 2.2 skyactive diesel mazda 6 ayarlandi test surusu ve video yapilcak yarin aksam onla yarisip video cekebilirsem sizede atarim
hocam mazda foruma bır baslık acılabılırmı konu hakkında belkı katılan olur

uluc

Asfalt Kurutucu
14 Kas 2016
31
30
595
Sadece adminler gidiyo baska kimseye haber vermiyolar birde sehir disina cikiyolar bazen test icin o uuzden haber veremiyolar burda olursa kapisicam ben otobanda bi 0 200 denicez

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Sadece adminler gidiyo baska kimseye haber vermiyolar birde sehir disina cikiyolar bazen test icin o uuzden haber veremiyolar burda olursa kapisicam ben otobanda bi 0 200 denicez
zaten bu yuzden forumu sevmıyorum. yanı kendı arasında bulusan ınsanlar varda organızasyon yılda ayda tek tuk. bır lıp yaptıralım dıye baslık acıldı 3 sene oldu. stıcker yapalım dedık olmadı. orada bır kac kısı var yazılımla bıde yok acılan bagaj vs dıye ugrasan onun harıcı bır kez olupta orda tam olarak derdım oldugunda derman bulamamısımdır :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım