KAPALI mazda 3 power dizel otomatik düşünceleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Dayım araba bakıyor aylardır. Memnun kalsam bile daha önce kullandığım markadan araba almam farklı markalar denemek istiyorum diyor ve şuan da da opel zafirası var. İnsignia ya bu yüzden çok sıcak bakmıyor
Dediğim gibi ancak kişisel sebeplerden dolayı gidip de mazda 3'ün tam dolu olmayan 2.eline 100 bin lira verilir ancak.. Ama her halükarda o iki araç arasından mazda'ya 100 bin versem gece uyuyamam. Üstelik 5-6 bin lira fiyatı uygunken.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
1 aya belli olacak performansı iyi olan dizel önerilerine de açığım :)
Performansı iyi olan dizel araçlar çok fazla yok açıkçası, malum dizel motor hemen hemen aynı değerleri sunuyorlar. Opel astra k, egea falan bakacaksın ki diğer dizellere göre performansı gözle görülür farklı olsun. 1.5 tdci ps focus var ama onun da fiyatı aldı başını gitti saçma sapan bir araba oldu.. Bilemiyorum açıkçası bu fiyata d segment dizel bakarım. Dediğim gibi 2-3 marka dışında zaten dizelde performanslar ahım şahım oynamıyor.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
100k ya yeni sayılabilecek D segmenti dizel otomatikte yokki ...anca Insignia veya eski kasa superb veya passat olur heralde.. gerci bir kaç tane talisman da görmedim değil..ona da bakmak lazım ..ama ben Mazda 3 e 100 vermem... şu anki Golf 7 lerede, highline olsa bile vermem..zaten bütçem varken bile kafamdaki C segmenti sınırı içinde almıştım şimdiki aracımı...

Ben olsam, her ne kadar eskimişte olsa insignia ya alıcı gözüyle bakar, talisman veya boşta olsa bir Superb yaklamaya çalışırdım

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Mazda 3 yerine çok daha iyi bir seçenek. Superb fiyatlarına da bi bakiver belki 1 2 araba vardır bunun gibi.
Superb önerdim 3 sebepten dolayı eleniyor
1. 90-95 bandından 100 çıkması gerekiyor belki çıkabilir ama bütçeyi zorluyor.
2. Performans bizim için en önemli şey 1.6 tdi bu konuda zayıf. Çoğu kullanıcı da katılıyor.
3. 1 sene önce jetta nın dsg cortladı. Durum böyle olunca çift kavramalardan komple uzak duruyoruz Golf ü de elememizin sebeplerinden biri buydu.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Superb önerdim 3 sebepten dolayı eleniyor
1. 90-95 bandından 100 çıkması gerekiyor belki çıkabilir ama bütçeyi zorluyor.
2. Performans bizim için en önemli şey 1.6 tdi bu konuda zayıf. Çoğu kullanıcı da katılıyor.
3. 1 sene önce jetta nın dsg cortladı. Durum böyle olunca çift kavramalardan komple uzak duruyoruz Golf ü de elememizin sebeplerinden biri buydu.
DSG konusinda garantiden iş çözülüyor onu eleyebiliriz bence. Superb kadar geniş ve daha modern bir araç için 5k bence pek problem olmaz ama tabi bütçe meselesi. Performans konusunda evet çok bişey beklememek gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım