Mazda ikinci jenerasyon SKYACTIV motoruyla ilgili ilk bilgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
ya mazda sahıbıyım ama servıs agı sıkıntısı var apacık ortada. mazda turkıyede yeterı kadar onem vermıyor dogus gıbı ulassanızda takan yok sızı eger servısını tanıyorsanız ısınız goruluyor
benim bir mazda 3'üm olsa (kırmızı yada gun metal rengi olanından) bakarken hissettirdikleri ve kaputun altında yatan mühendislik harikası için her şeye katlanabilirim :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,536
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Sanayide illaki iyi bir ustası vardır o
Cıx, o da zor bulunuyor. Bulduğunda üst limitten açıyor masayı :))

edit: yüksek işçilikle yaptırmak istesen de sıra bekliyosun sadece o şehrin değil çevre şehirlerinde ustası çünkü aynı adam :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
benim bir mazda 3'üm olsa (kırmızı yada gun metal rengi olanından) bakarken hissettirdikleri ve kaputun altında yatan mühendislik harikası için her şeye katlanabilirim :)
bunu bılen az kısı oldugu ıcın ıkıncı elı zayıf, servıs agı zayıf maalesef. mazda ıyı bır marka ama mazda 3 un goze batan eksıklıklerıde mevcut en azından bana batıyor yanı :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
20 bin bakımı kapsamında değişenler; element air cleaner, yağ filtresi, karter tapa pulu, 5lt 5w30 yağ ve işçilik 380 tl tuttu.
Valla hocam benim kotu yollarda kullanmamdan 84 bin km de bunlar degisti zaten yakinda elden cikarcaktim fiyatlar giderek arttigi icin biraz daha tutcam 150 bin kmlere kadar kullanirim artik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım