Merhabaaa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BoostmeDaddy

Düz Yol Gazcısı
1 Şub 2018
49
58
185
KOCAELİ
Merhaba Adım L. Efe Albayrak. . Geçen sene youtube da otopark.com ile tanıştım. Forumda yeniyim. Bundan sonra Sohbet başlığı altında enteresan konularımı görebilirsiniz. Yaşım 21 ve 3 senedir araba kullanıyorum. 3 senedir Kocaeli de yaşıyorum. Aslında Japon markalarından hoşlanmazdım ama buranın havasında bir sıkıntı var JDM hastası oluyorsunuz :)

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Hoş geldin. Neşeli insanların gelmesi güzel. Burası sevecenlikten ziyade garip bir platform, hepimiz bambaşka insanlarız ama aşırı derece uyumluyuz. Misal nadirdir ama tartıştık diyelim, unutup tekrar normal hale gelmemiz beş dakika ya alır ya almaz. Sebebini anlamadım ama ütopya gibiyiz. Bu gerçekten çok hoş. :D

BoostmeDaddy

Düz Yol Gazcısı
1 Şub 2018
49
58
185
KOCAELİ
Hoş geldin. Neşeli insanların gelmesi güzel. Burası sevecenlikten ziyade garip bir platform, hepimiz bambaşka insanlarız ama aşırı derece uyumluyuz. Misal nadirdir ama tartıştık diyelim, unutup tekrar normal hale gelmemiz beş dakika ya alır ya almaz. Sebebini anlamadım ama ütopya gibiyiz. Bu gerçekten çok hoş. :D
Ahahah allah bozmasın. birazdan sohbet kısmına açacagım konuyla yorumunuzu deneyimleyebilirim herhalde ^^

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Ahahah allah bozmasın. birazdan sohbet kısmına açacagım konuyla yorumunuzu deneyimleyebilirim herhalde ^^
Bakalım bizde seni görmüş oluruz. Yalnız apaçi çıkarsan buradan canlı çıkamazsın söyleyelim. :D
Türkiye' de ki JDM anlayışı varex + air' den öteye gidemediği için biraz şüphelendim senden. :D

BoostmeDaddy

Düz Yol Gazcısı
1 Şub 2018
49
58
185
KOCAELİ
Kocaeli ve JDM diyince aklıma basık Civic’ler geliyor nedense :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
çok normal ölüsü dirisi fark etmiyor civic olduktan sonra. 2 araba değiştirdim kocaelide ben arabada yalnız ve elim dsg nin üzerindeyken yokuşta kalkamayan civiclerin içinde 6 kız falan oluyor :D

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,603
18,389
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
çok normal ölüsü dirisi fark etmiyor civic olduktan sonra. 2 araba değiştirdim kocaelide ben arabada yalnız ve elim dsg nin üzerindeyken yokuşta kalkamayan civiclerin içinde 6 kız falan oluyor :D

Burası böyle bir yer maalesef :) Acaip civicler gördüm ya öyle böyle değil keşke düzgün bıraksalar arabaları.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım