Merhabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yaqear

Taklacı Güvercin
26 Ocak 2018
28
25
295
İstanbul
Bütün forum ailesine merhabalar,
İstanbul'dan bir fizyoterapist arkadaşınız olarak aranıza katılmış bulunuyorum.
Aslında çok uzun zamandır misafir olarak aranızdaydım ama bugün yeniden bir nick ile buradayım aranızdan beni tanıyanlar çıkacaktır.
Çekinmeden sorularınızı da sorabilirsiniz, önemli olan arkadaşlık.

Hepimize hayırlı forumlar.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,022
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hoşgeldiniz. Daha bir bardak çayımızı bitirmeden sizi bel fıtığımla darlamayayım, sorular şimdi beklesin :D Aracınız varsa Garaj başlığında onunla da tanıştırırsanız seviniriz. :)

yaqear

Taklacı Güvercin
26 Ocak 2018
28
25
295
İstanbul
Hoşgeldiniz. Daha bir bardak çayımızı bitirmeden sizi bel fıtığımla darlamayayım, sorular şimdi beklesin :D Aracınız varsa Garaj başlığında onunla da tanıştırırsanız seviniriz. :)

Hoşbulduk, valla mesleği öğrenenin sorduğu ikinci soru cümlesinde hep oluyor fıtık, o yüzden hiç gocunmam:D Araç da kısmetse 1-2 aya ufak bi Doblo olucak anlaşılan bu gidişle, onu aldığımızda ekleriz hayırlısıyla Garaj'a :)

yaqear

Taklacı Güvercin
26 Ocak 2018
28
25
295
İstanbul
Bir yerimiz şişince zeytini ezip ezip koymak işe yarıyor mu hocam lütfen cevap ver ev zeytin bahçesine döndü şu son yıllarda.

Açık söyleyeyim alternatif tıpa karşı değilim ama takıntı olmadığı sürece. Bir tanıdığımın annesi her şeye Biberiye yağını öneriyordu. Eğer sizin evdekilerin de takıntısı bu yönde ise, umarım değiştirirler. Alternatife de neden karşı değilim onu da söyleyeyim, bizim valide hanımın geçmeyen eklem ağrılarını Limon Yağı ile geçirdik. O günden sonra bakış açımı değiştirdim olaylara :)

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,717
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Hoşgeldiniz yaqear.

Okuyarak zaman kaybetmişsiniz, belki duyulmuştur Alaşehir'de traktör ustası adam fıtıkçı hoca oldu çıktı. Hatta Hacı Ibrahim Terapi Merkezi diye merkez bile açtı, babam bizi dinlemeyerek, üşenmeyip gitti fıtık ağrıları için neyin var diye sormadan kupa çekip göndermişler. 50-TL. O sırada bekleyen kişi sayısı 42 imiş :eek:

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
606
1,465
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
Hoşgeldiniz keyifli forumlar:), ya benim bu ayağımda bağları zorlamışız halısaha'da uzun süre şiş kaldı falan şimdide ara sıra ağrı yapıyor bunu nasıl hallederiz. :D:D:D:D:D

yaqear

Taklacı Güvercin
26 Ocak 2018
28
25
295
İstanbul
Hoşgeldiniz yaqear.

Okuyarak zaman kaybetmişsiniz, belki duyulmuştur Alaşehir'de traktör ustası adam fıtıkçı hoca oldu çıktı. Hatta Hacı Ibrahim Terapi Merkezi diye merkez bile açtı, babam bizi dinlemeyerek, üşenmeyip gitti fıtık ağrıları için neyin var diye sormadan kupa çekip göndermişler. 50-TL. O sırada bekleyen kişi sayısı 42 imiş :eek:

Hoşbulduk @g.c.
Ataşehir olarak okudum, İstanbul ataşehiri de iyi bilirim aradım taradım bulamadım fotoğraftaki yer neresi diye kafamda :D
İnsan neyden medet umacağını çoğu zaman bilemiyor. Bu arkadaşın yanında anladığım kadarıyla da bir fizyoterapist de varmış. Dilerim hiçbir insana zarar vermezler kalıcı olarak. Yeri geldiğinde işe yarayacak olaylar vardır elbet ama kalıcı olmak gereklidir. Kupa - Hacamat bunlar şu anda dini perdeler arkasına saklanıp herkese yapılmaya çalışıyor (Kolay yoldan para kazanma) fakat o insanlardan birinde çıkacak olan kalp damar probleminde o kolay yoldan para kazanma hırsında olan insanların sorumluluk almayacağını da herkesin bilmesi gerek. :confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım