Millet kafayı yemiş?

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Belli ki bilinçli bir kullanıcı fakat 45 bin lira kadar fazla yazmış fiyatı. Bilerek yapıldığını düşünüyorum.

Fakat şöyle bir durum var ki böyle tüm ilanların başlığını açarsak burası hem çöplüğe döner hem de yazacaklarımızdan dolayı çok başımız ağrır. O yüzden sövüp geçmek ideal.

Son düzenleme:

man28

Asfalt Kurutucu
4 Haz 2019
103
41
695
34
Marka
Volvo
Belli ki bilinçli bir kullanıcı fakat 45 bin lira kadar fazla yazmış fiyatı. Bilerek yapıldığını düşünüyorum.

Fakat şöyle bir durum var ki böyle tüm ilanların başlığını açarsak burası hem çöplüğe döner hem de yazacaklarımızdan dolayı çok başımız ağrır. O yüzden sövüp geçmek ideal.

Hocam insignia cosmalar 120-130 küsürdü. 4x4 140'a kimse satamıyordu. Bu aracın 80-90 fazlası var

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Hocam insignia cosmalar 120-130 küsürdü. 4x4 140'a kimse satamıyordu. Bu aracın 80-90 fazlası var
Emsali Astralar bile 140-160 arası. Dediğiniz devir geçeli çok oldu. Bu saatten sonra düşüş beklemeyin. Alışmaya çalışmanız faydanıza. Diğer konunuza da hitaben alınabilir bu söylediklerim. Türkiye'de hiçbir zaman araç fiyatlarında düşüş olmadı.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım