Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Serbest dolaşımlı, paylaşımlı araçlarla araç kiralamaya özgürlük getiren MOOV by Garenta, bakteri ve virüslere karşı 30 gün boyunca etkili bir ürünle araçlarında dezenfekte işlemi uygulamaya başladı.
Araç kiralama sektörünün öncü ve yenilikçi markası Garenta, koronavirüse karşı müşterilerini korumak adına önlemlerini aldı. MOOV by Garenta İstanbul’daki 1.500 aracını 30 gün boyunca bakteri ve virüslere karşı koruma sağlayan özel bir dezenfeksiyon malzemesiyle temizledi. İzmir’de bulunan 200 aracın ise dezenfekte işlemi bu hafta içerisinde tamamlanacak.
Koronavirüse karşı alınan önlemlerle ilgili bilgi veren Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız, “Dünya genelinde yaşanan COVID-19 salgını nedeniyle toplu taşımada yüzde 70’e...

Okumaya devam et...

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Bu virüsler foruma geçen yıl bulaştı, PSATR-19 virüsü. PSATR-19'un öldürücü etkisi yok, en büyük etkileri can sıkmak. Şu yorum yapanlar tasmalarını tutanlara, onlar da gidip PSA TR'ye söylesin de servis kalitesini artırsınlar. Peugeot alma ihtimali olan insanları da soğuttular.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Garenta neden opel almıyor

Çünkü PSA bünyesindeki markaların servis kalitesi çok kötü, rutin bakımları kendi bünyelerinde yapıyorlardır muhtemelen ama servise gitmek gerekse o markaların servisleriyle uğraşılmaz.

Servise gittikçe Peugeot aldığıma lanet ediyordum. 308 sahibiyken arabayı özel Honda servisine götürüyordum.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,529
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
ben de kendi opel astra'mı dezenfekte ettim. Opelinizi dezenfekte edince + 10 hp fark ediyor arkadaşlar kesin bilgi yayalım

Siz OPEL aracınızı nasıl dezenfekte ediyorsunuz bilgi verir misiniz , çünkü bende OPEL aracımı dezenfekte etmek istiyorum , hatta bir çok OPEL sahibi arkadaşımda bu konuyu merak ediyor , acaba OPEL müşteri hizmetlerinden destek alabilir miyiz , teşekkür ederim OPEL.

• Haha
Tepkiler: bt ve Akın

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Siz OPEL aracınızı nasıl dezenfekte ediyorsunuz bilgi verir misiniz , çünkü bende OPEL aracımı dezenfekte etmek istiyorum , hatta bir çok OPEL sahibi arkadaşımda bu konuyu merak ediyor , acaba OPEL müşteri hizmetlerinden destek alabilir miyiz , teşekkür ederim OPEL.

benim OPEL aracım için dezenfekte yöntemim farklı, sizin OPEL farklı olabilir. @bt nin OPEL aracı için çok farklı olabilir.

OPEL bu, farklı bi kere. Geçen arkadaşım başka marka alacaktı, benim OPEL'ime bindi, OPEL aldı.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Onun opeli o şekil dezenfekte olur bunun opeli bu şekil, başkasının opeli de başka şekil dezenfekte olabilir yani HERKESİN OPELİNE KİMSE KARIŞAMAZ

Tepkiler: Akın ve S.Asil
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım