MTK 9755M İşlemci Nasıldır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SuperB

Elit Apaçi
7 Eyl 2016
56
24
970
MTK 6755M işlemci telefonda sizce nasıldır bi fikri olan varmı.

proxy22

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
9
0
585
29
mediatek işlemciler snapdragona göre nispeten daha fazla güç harcarlar. onun dışında standart bir kullanıcının anlayacağı boyutta fark yoktur. telefonda sadece facebooka girip instagramdan resim paylaşacaksan al gitsin. ama yok ben root atarım onu yapıp bunu yapıp işlemciyiyi yorarım dersen pilin boşaldığını hissedersin ve can sıkmayacak boyutta ufak takılmalar yaşayabilirsin ama bununla birlikte grafik birimi, donanım-yazılım uyumu gibi şimdi sayamacağım kadar etmen var. bu arada telefon ne? onu söylersen daha çok yardım edebilirim
http://shiftdelete.net/casper-via-a1-inceleme-75183
mesela bu linkte söylediğin işlemciyi kullanan telefonun testi var. izlersen fikir sahibi yapabilir.

Son düzenleme:

SuperB

Elit Apaçi
7 Eyl 2016
56
24
970
Yorumun için teşekkür ederim zaten bende casper via a1 düşündüğüm için bu işlemci nasıldır diye yazdım sence bu telefon nasıl

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Casper önermiyorum. Servisi bana göre hiç iyi değil. İşlemciye gelince yeterli performans verir diye düşünüyorum. Zaten root falan atmazssan snapdragonda olsa qualcoomda olsa yeter bence. Şarj harcama olayı farklı olabilir tabi. İslemcilerin üretim teknolojilerinde farklar olabiliyor.

fthz

Profesör
19 Eyl 2016
111
60
1,035
38
istanbul
İşlemciler hakkında bilgim yok ama Casper via a1 de ucuz telefon değil, performans beklentim yüksek olmadığı için A1'den düşük modelleri olsa dahi Sony ve LG modellerine bakmayı tercih ederdim.

proxy22

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
9
0
585
29
servis ağını bilmiyorum nasıldır ama normal bir kullanıcıysan alabilirsin üzmez yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım