MUHİP REİS OTOPARK.COM'A GERİ DÖNDÜ

tesla

Profesör
3 Şub 2017
358
453
1,095
sinan reyizi ailemden biri seviyorum ancak doğrusunu söylemem gerekirse tek başına çektiği videolar carviserden hallice oluyordu. birinin and gibi arabanın inine kadar girip fiyat performans olarak her noktasını didiklemesi gerekli. muhiple bu açık umarım kapanır. otoparkı diğer testlerden ayıran en temel mevzu buydu. arabayı tanıtmıyorlardı resmen bizim yerimize inceleyip değerlendiriyorlardı. özellikle and bunu çok üyi yapıyordu. sinan hertürlü dinlenir zatende birinin bu acığı kapatması gerekir. önün acık olsun muhip başgaaaannn

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
Artık testlerdeki yakıt tüketim verileri fabrika verilerine daha yakın olacak. Belki de fabrika verisinden daha da düşük olabilir :D Ta ki muhip sürücü koltuğundan kalkana kadar :D
Tekrardan hoşbulduk muhip . Sonuçta çoğu kişi buralarda yokken sen buradaydın. :)

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
IMG_4497.PNG

991 es plus ın yenisiymiş bu. Bundan alalım. Güneş paneli de var çok yakmaz. Karbon desenli felan iyi gider :D
Para toplayıp şirkete hesap makinesi alalım.

tesla

Profesör
3 Şub 2017
358
453
1,095
muhipe sistem tasarlayalım egzostan atılan çiğ yakıtın israfını önlemek adına ordan çıkan gazı çekip atılan çiğ yakıt gazısı ayrıştırıp onu yoğunlaşmayla tekrar sıvı hale getirip benzin deposuna tekrar dolduran bir sistem olsun adıda technology by muhip

umitberk

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2016
35
15
595
Muhipin geri donmesine cook sevindim . And abinin yasadiklari haric araba sevgisi anlatımı tartisilmaz ama o gittikten sonra muhipin gelmesi muthis oldu . Ama tek bir sey soylicem . MUHIP ABI MERAK ETME SINAN ABI KAZA YAPMAZ ( insallah )

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Muhipin geri donmesine cook sevindim . And abinin yasadiklari haric araba sevgisi anlatımı tartisilmaz ama o gittikten sonra muhipin gelmesi muthis oldu . Ama tek bir sey soylicem . MUHIP ABI MERAK ETME SINAN ABI KAZA YAPMAZ ( insallah )
hahahaha bu fiesta red pov videosuna ithafen miydi :D orda çok gerilmişti Muhip abi :D Sinan reis gaza abanınca çok paniklemişti :D hatta çek sağa ben inicem falan demişti :D

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
muhipe sistem tasarlayalım egzostan atılan çiğ yakıtın israfını önlemek adına ordan çıkan gazı çekip atılan çiğ yakıt gazısı ayrıştırıp onu yoğunlaşmayla tekrar sıvı hale getirip benzin deposuna tekrar dolduran bir sistem olsun adıda technology by muhip
Otopark ailesi olarak teknolojinin sınırlarını zorluyoruz:)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım