Nabız saati

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Egzersiz esnasında nabız ölçen cihazlardan (saat, göğüs bandı akıllı bileklik vs) kullanan var mı aranızda, hangi cihazı almalıyım, apple watch seri 2 hakkında ne düşünüyorsunuz almak mantıklı mı?

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Fitbit var kullanıyorum arada güzel çalışıyor. Gear fit de kullanıyorum ve herşeye sizin dediginiz alanda on basat her yerde de kullanabilirsiniz fiyatları da sahibinden de 200 ile 300 arası kelepir denk gelirse de 150 olur. Yanlız gear fit in bir dezavantajı var, yanlarında bulunan kromajlar kolay soyuluyor.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Fitbit var kullanıyorum arada güzel çalışıyor. Gear fit de kullanıyorum ve herşeye sizin dediginiz alanda on basat her yerde de kullanabilirsiniz fiyatları da sahibinden de 200 ile 300 arası kelepir denk gelirse de 150 olur. Yanlız gear fit in bir dezavantajı var, yanlarında bulunan kromajlar kolay soyuluyor.
mi band 2 kullanıyorum bende tam f/p ürünü tavsiye ederım

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Şu anda motorola moto360 modelini kullanmıyorum. Android wear olarak hoşuma gidiyor ama yaşından ve kullanım stilinden dolayı çok nadir de olsa kasabiliyor.
o konuda tizen yanı samsung un kendı sıstemı su an daha onde bana gore . benım mı band sarj konusunda muazzam tabıkı herseyı var ama ekran ufacık . bu gear fit e mi gecsem acaba yoksa gear s2 saat emi . s3 cok hosuma gıttı frontier ama o fıyata ben telefon aldıgım ıcın mecbur s2 ye dusmeyı dusunuyorum

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
yalnız ben iphone kullanıyorum dediğiniz ürünleri iosla kullanabilir miyim

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
o konuda tizen yanı samsung un kendı sıstemı su an daha onde bana gore . benım mı band sarj konusunda muazzam tabıkı herseyı var ama ekran ufacık . bu gear fit e mi gecsem acaba yoksa gear s2 saat emi . s3 cok hosuma gıttı frontier ama o fıyata ben telefon aldıgım ıcın mecbur s2 ye dusmeyı dusunuyorum
Madem hortladı bu konuya bi güncel çekmek lazım o zaman :D:D. Ben Gear S3 Frontier'e terfi ettim gayet memnunum hele o çevirmeli kısmı oyuncak gibi cok hoşuma gidiyor tavsiye ederim :).

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,602
18,388
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Madem hortladı bu konuya bi güncel çekmek lazım o zaman :D:D. Ben Gear S3 Frontier'e terfi ettim gayet memnunum hele o çevirmeli kısmı oyuncak gibi cok hoşuma gidiyor tavsiye ederim :).
Param olsa ben de gear s3 alırım da daha telefonum bozuk :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım