Ne Kadar Eder ?

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,286
3,919
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Merhaba arkadaşlar, takas sonucu karşı taraf bu aracı teklif etti. Ben açıkçası alsam da binmem sadece nakite dönmek için takasta alıp daha sonra ise satarım ancak.

Araç bu, bence emsallerine göre epey yüksek yazılmış fiyat. Takasta alsam bu aracı ne kadara satabilirim geri ?

Herkese şimdiden teşekkürler, iyi forumlar..

Son düzenleme:

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,831
2,105
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Araç değerleme özelliği olan siteler var ki bu özellik ilanın olduğu platformda da mevcut.Bence oradan aracın ortalama piyasa değerini öğrenin en basit yolu bu.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,286
3,919
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Araç değerleme özelliği olan siteler var ki bu özellik ilanın olduğu platformda da mevcut.Bence oradan aracın ortalama piyasa değerini öğrenin en basit yolu bu.

Arabam.com ve Sahibinden.com gibi yerlerden baktığım zaman 301,000 ve 300,000-310,000 bin bandı çıkıyor fiyat.

Ama bana bu fiyat bile şiş gibi geldi birazcık bu yüzden konu açıp fikir almak istedim.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,294
1
9,445
4,970
kocaeli
Merhaba arkadaşlar, takas sonucu karşı taraf bu aracı teklif etti. Ben açıkçası alsam da binmem sadece nakite dönmek için takasta alıp daha sonra ise satarım ancak.

Araç bu, bence emsallerine göre epey yüksek yazılmış fiyat. Takasta alsam bu aracı ne kadara satabilirim geri ?

Araç özel plaka olabilir ama sizin için bir şey ifade etmiyor.
Eğer bu fiyata alırsanız Ramiz/Ramazan isimli birini bulup ona satmanız lazım :)

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
866
2,022
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat

290-300 satarı olur. Ama zor, piyasa son zamanlarda aşırı durgun.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,286
3,919
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Araç özel plaka olabilir ama sizin için bir şey ifade etmiyor.
Eğer bu fiyata alırsanız Ramiz/Ramazan isimli birini bulup ona satmanız lazım :)
Plakası benim için dediğin gibi bir anlam ifade etmiyor.
O yüzden fiyatı biraz öldürüp öyle teklif edeceğim, ona göre anlaşmaya çalışacağım.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,294
1
9,445
4,970
kocaeli
Aracın fiyatının fazla olduğu konusunda herkes ortak fikirde.

@Basri Amca hocam aracın alım satım işlemlerinin, tekrar ilana koymanın, müşteri bulmanın tekrar satmanın size yük/zorluk olacağını söylerdim ben sizin yerinizde olsam. Arabayı satsın, üstünü altını anlaşırsınız.
Eğer gerçekten iyi niyetlilikle talipse onu da kabul edecektir.

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,290
16,205
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Güvendiğim bir galeriye kendi arabam gibi sorardım. Kaç verirse o fiyattan değerlendiririm. Bugün global krizde en önemli şey nakit para.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,286
3,919
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Hiç talip yoksa takası kabul ederdim sanırım ama aracın fiyatı bence de biraz fazla
Ya gayrimenkul sektörü ölü biraz şuan clayı alıp direkt nakite çevireceğim bir kaç yerden fiyat teklifi aldım bakalım ona göre teklif oluşturup geri sunacağım. Kabul ederse alır satarım direkt.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,286
3,919
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Aracın fiyatının fazla olduğu konusunda herkes ortak fikirde.

@Basri Amca hocam aracın alım satım işlemlerinin, tekrar ilana koymanın, müşteri bulmanın tekrar satmanın size yük/zorluk olacağını söylerdim ben sizin yerinizde olsam. Arabayı satsın, üstünü altını anlaşırsınız.
Eğer gerçekten iyi niyetlilikle talipse onu da kabul edecektir.
Arabayı bu paralara satmak zaten imkansız. O da biraz bunun farkında kendini özel plaka aldım cart curt diye kendini kandırıyor bakalım teklifime ne diyecek..

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım