Nissan Skyline GTR R34(Namı değer Godzilla)

EverythingE90

Düz Yol Gazcısı
18 Ocak 2018
18
31
195
35
Hohenlimburg/ALMANYA
Arkadaşlar benimde uzun zamandır beklediğim ve ferudun kardeşiminde sabırla beklediği ve sonunda kavuştuğu Nissan Skyline R34 sizlere taktim etmekten dolayı gurur duyuyorum benim bu makina için söylecek hiç bişeyim yok dünyada saygı duyduğum ender araçlardan ferudunlada güzel bir etkinlikte buluştuk ve buluşma öyle kral arabalar vardiki ama en büyük saygıyı skyline gördü ilgi yoğundu herkesin arabanın içindeyken selma vermesi saygı duymaları benim çok hoşuma gitti lafı fazla uzatmadan resimleri ve videoyuyu atayım son olarak ferudun kardeşim tekrardan hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela göstermesin iyigünlerde kullan kardeşim

EverythingE90

Düz Yol Gazcısı
18 Ocak 2018
18
31
195
35
Hohenlimburg/ALMANYA
330A91D2-8AE3-40D0-A839-96CA3B66A6D2.jpeg
5CB599E0-3E84-4D5B-8D34-FFA2F021B3DB.jpeg
diğer resimleri boyutlarından dolayı ekleyemedim onlarıda sonra eklicem arkadaşlar :)

Son düzenleme:

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Diyecek bir şey bulamıyorum bir araç bu kadar hayal süsleyebilir.911 avcısı, araç oldukça orijinal duruyor video da inşallah böyle stock ve ellenmemiş kalır hatta jant orijinal vs gibi detayları da eğer orijinale çevirebilirlerse gerçekten ömürlük yeme de yanında yat bir araç olur.Günlük işe Bis'le giderim:p ama sadece bunu cilalar parlatırım maşallah.:D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım