Norveçli Honda NSX | Gerçekçi Çizim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

orhanozvatan

Profesör
8 Eyl 2016
71
188
1,060
Herkese merhaba.

Yeni bir çizim ile sizlerleyim. Bu Honda NSX, Norveç'e göndermek üzere hazırlamış olduğum sipariş çizimimdir. Şu sıralar uzun bir yolculukta kendisi ;) Videoyu alt kısımdan izleyebilirsiniz.

Siz de aracınızı çizdirmek isterseniz Özel Mesaj yoluyla bana ulaşabilirsiniz. ;)

Youtube Kanalıma abone olmayı ve Instagram'da beni takip etmeyi unutmayın. :D

Youtube: youtube.com/orhanozvatan
Instagram: @OrhanOzvatan

VIDEO:

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Hocam elinize sağlık instagramdan da buradan da bakıyorum VW Corrado gibi bu da çok güzel olmuş.Bu benim NSX hastalığımdan dolayı daha bir hoş geldi gözüme elinize sağlık maşallah.Serbest çalışma yapacağınız zaman kaleminizden bir WRC manzarası çıkması dileğiyle örneğin Colin Mcrae gibi ;)

Son düzenleme:

orhanozvatan

Profesör
8 Eyl 2016
71
188
1,060
pek bi eline sağlık :)

Tesekkurler :)

Hocam elinize sağlık instagramdan da buradan da bakıyorum VW Corrado gibi bu da çok güzel olmuş.Bu benim NSX hastalığımdan dolayı daha bir hoş geldi gözüme elinize sağlık maşallah.Serbest çalışma yapacağınız zaman kaleminizden bir WRC manzarası çıkması dileğiyle örneğin Colin Mcrae gibi ;)

Çok tesekkur ederim :) İns birgun cizerim McRae'nin İmpreza'sını :)

FARZET Kİİİ :D
Hocam elinize sağlık, karakalem vs. kullanırken de kağıdı böyle kirletmeden çizebiliyor musunuz? Benim elim sürekli kağıdı da karartıyor @orhanozvatan

Tesekkur ederim :) Sağlak ciziyorsan soldan baslayip saga dogru gidince kagit hic kirlenmiyor. Buna dikkat edilirse kagit bembeyaz kaliyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım