tartal

Tuna
Profesör
26 Ağu 2018
100
69
1,035
İstanbul
Marka
Opel
Lisemi tamamladım daha sonra üniversiteye gidecektim ki bazı sebeplerden ötürü gidemedim. Bu sene tekrar sınava gireceğim. Yazın sonlarına doğruda araba alacağım. Bütçem zaten önerdiğim araba bantlarında. Sizce bir öğrenci için Suzuki Swift 1.3 gti 1990-1992 önerirmisiniz?
5131670648_caf2c004cc_b.jpg

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,018
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hayır, önermem. Temizini kimse satmaz, alacağınız araba eski ve hor kullanılmış bir araba olacak. Yani okuldan daha fazla mesai harcanması gereken bir araba. Okul bitsin, rahat ve oturmuş bir kariyere kavuşun, ancak ondan sonra alınabilecek bir araba.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
15 16 liran varsa şayet büyük bir kısmını sosyal hayatına ayırıp a2 ehliyet alıp güzel bir motor alabilirsin. gerçekten çok iyi tecrübe sahibi birinin yorumunu okuyorsun. eski araba alınmaz. bak ben Türkiyede yapılmış arabayı aldım, arabaya para vermediğim halde ilik kemik kalmadı. 10 bin lira falan harcamisimdir. gideceğin yer çok soğuk yağmurlu vs bir yer olursa da yerli araba al. eski japona ben girmezdim. flash bak, broadway bak, hatta tofaş bak. parçası pahalı araba alma.

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,727
6,786
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Brodway al ,hem parçası ucuz hem de hafif olduğundan seri araç .Bir de tüpe uyumlu motoru var.
Aynen katılıyorum. Güzel araçlar seçip konular açıyorsun ama, neredeyse hepsi öğrenciyken değilde sağlam bütçe ve vakitle birlikte keyifli olabilecek araçlar.
Senin için en güzel tercih Renault 9 Spring veya Broadway olacaktır. Tutkuyu öğrenciyken başka bahara bırakmak gerekiyor mecburen :)

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,182
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Tipo SLX der susarım :D tertemizi alınır bu paralara. Az daha bütçe olursa palio bakılır. Piyasada bol bol bulunan corsa bakılır fiesta bakılır. Öğrenci durumuyla bulaşılacak şeyler değil bunlar. Ben de sizle benzer durumdayım bütçe-plan olarak bu dediğim araçları düşünürüm

akulkerberkay

Berkay Akülker
Profesör
9 Şub 2019
141
205
1,185
34
Kırklareli
Marka
Audi

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,182
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Hayır diyorum çünkü pahalı bir uğraş olur. Onun yerine ford ka twingo ya da uno hobby gibi araçlara bakabilirsin... Hem daha ekonomik olur...

https://www.google.com/search?rlz=1...0i30i19j0i24.9b3kJfK9R9o#imgrc=PbegT9JShEXK7M:

Uno hobby çok güzel bir öğrenci aracı. Dağ bayır sür.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...rafsiz-orjinal-hid-direksiyon-676775718/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...zel-seri-uno-1.4-hobby-lpg-li-663367460/detay
Boyut yetersiz gelir tipi tarzı da o kadar önemli değil derse eğer konu sahibi arkadaş bu paralara temiz tipo çok. Ama unonun da şekli daha güzel tabi çift renk falan sevimli duruyo

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım