Opel Astra G Test Sürüşü / Irmscher Bodykit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkeerdem

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
24
13
595
Bence egzounu degistirmeli daha fazla performans veren bir egzoz taktirabilir

ardatunca

Profesör
8 Eyl 2016
103
76
1,085
29
Mersin
yeni başlık açıp kalabalık etmek istemedim astra g gsi fiyatları gerçekten makul öğrenciyim alırsam lpg taktırmayı düşünüyorum veya öyle almak istiyorum bi ara baya bakmıştım ama cv films sayesinde tekrardan gündemime geldi :) kısacası öğrenciye gidermi kronik sorunlardan bahsetmişsiniz videoda ama başka varsa buraya yazarsanız sevinirim :)

CVfilms

Profesör
11 Eyl 2016
426
814
1,845
Marka
BMW
yeni başlık açıp kalabalık etmek istemedim astra g gsi fiyatları gerçekten makul öğrenciyim alırsam lpg taktırmayı düşünüyorum veya öyle almak istiyorum bi ara baya bakmıştım ama cv films sayesinde tekrardan gündemime geldi :) kısacası öğrenciye gidermi kronik sorunlardan bahsetmişsiniz videoda ama başka varsa buraya yazarsanız sevinirim :)

Kronik sorun benim bildiğim video dışında yok , lpg lı kullanan ne yazıkı arkadaşım yok fakat kaliteli bir sistem takılırsa sorun çıkacağını sanmıyorum

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bunların da direksiyon nasıl ağır. Bilmesem mekanik direksiyon derim :) Ama Opel'in Opel olduğu zamanların arabası =)

ardatunca

Profesör
8 Eyl 2016
103
76
1,085
29
Mersin
peki sahibinden de 2.0 motorları sport,coupe ve gsi olarak ayırmışlar motor olarak aynımı farklılık varmı opc hariç.

bugraozugurlu

Asfalt Kurutucu
18 Kas 2016
8
9
595
Videoyu izlerken kendiliğimden ''Nereye giriyon abee'' dedim. Elinize sağlık güzel video olmuş.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,716
1
6,450
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Asutay bu arabayla piste çıkmış mı hiç? Kayıtlı zaman var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım