KAPALI OPEL ASTRA J GTC 2012

volkanaktas6154

Asfalt Kurutucu
2 Kas 2016
31
21
595
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HERKEZE MERHABLAR.
MEGANE 3 COUPE ALICAKKEN SON ANDA ASTRA GTC J KASALARI KEŞFETTİM.1.4 TURBO 140 LIK VE 1.6 180 LİK MOTORLARI MEVCUT.
BU ARAÇ HAKKINDA DETAYLI VEYA KISA FARKETMEKSİZİN BİR BİLGİ ÖZET VEREBİLİR MİSİNİZ?
DURUŞU KONFORU (KONFORA ÇOK ÖNEM VEREN BİRİYİM.TABİKİ DE SPOR OTOMOBİL GÖZÜYULE OLMASI GEREKTİĞİ KADARIYLAR :) ) DONANIM YAKIT KRONİK VS VS BİR BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM.HAYIRLI GECELER.
vx_gtc114.jpg
vx_gtc114.jpg
vx_gtc156.jpg
vx_gtc130.jpg
5_26e85aba-26cf-4431-8.jpg
5_26e85aba-26cf-4431-8.jpg
vx_gtc130.jpg
vx_gtc156.jpg
vx_gtc114.jpg

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Öncelikle geçen sene çektiğimiz videomuzu atacağım(o zamandan beri fikirlerim değişmiş olabilir, dolayısı ile bakış açımız değişmiş olabilir, buna neden böyle dedin dersen konuşuruz):

Daha sonra gerçek bir astra gtc kullanıcısı olan Serhat abinin kanalını ziyaret etmeni öneririm:
https://www.youtube.com/channel/UCW5d5ByWEsKNtzkrjTXGOMg

Daha sonra Noyan'ın Serhat abi ile çektiği videoyu izlemeni tavsiye ederim:

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Dışı harika içi 2 kapı bir araba için baya geniş 380 litre bagajı var ki c segmenti arabalardan da iyi zaten normal 4 kapı astra dan da uzun ve panaromik ön cam ile baya ferah olacak.
Eğer otomatik şart değilse 1.6t e flexride şasili versiyonu düşünülebilir stok halini bilmiyorum ama flexride insignia daki gibi ise konforu baya iyi olacaktır.
Asıl düşünmeniz gereken şey ağırlığı 1.500 kilo civarında bu da bir çok rakibine göre yakıtı arttırıp performansı düşürecektir.
Mantık olarak normal astra j almak gtc göre daha mantıklı geliyor ama gtc de çok sexy duruyor :)

Son düzenleme:

volkanaktas6154

Asfalt Kurutucu
2 Kas 2016
31
21
595
Dışı harika içi 2 kapı bir araba için baya geniş 380 litre bagajı var ki c segmenti arabalardan da iyi zaten normal 4 kapı astra dan da uzun ve panaromik ön cam ile baya ferah olacak.
Eğer otomatik şart değilse 1.6t e flexride şasili versiyonu düşünülebilir stok halini bilmiyorum ama flexride insignia daki gibi ise konforu baya iyi olacaktır.
Asıl düşünmeniz gereken şey ağırlığı 1.500 kilo civarında bu da bir çok rakibine göre yakıtı arttırıp performansı düşürecektir.
Mantık olarak normal astra j almak gtc göre daha mantıklı geliyor ama gtc de çok sexy duruyor :)

Öncelikle herkeze çok teşekkür ediyorum duygu düşüncesini paylaştığı için bana da yol gösterdiği için.Coupe hastalığı var bende ve o yüzden standart 4 kapı düşünmediğim gibi atıyorum bir seat leon parasında gtc ler var ve leon detaylı incelenince daha mantıklı geliyor.Veya alternatif var bir kaçtane daha..Ayrıyeten ağırlık evet fazla doğru ama araçtan kesinlikle performans yani spor otomobil performansı beklentim yok.Çok sakin kullanan biriyim hatta makam şoförü gibi tabiri caizse bile desem yeridir.Benim aklımdaki araç gittiğim ortamda aracın kendisini kesinlikle göstermesi farkettirmesi.Ayrıyetten çok araştırdım konforunun da gayet iyi olduğunu duydum.Flex Rıde olsa tabi daha da harika olur. Berkay abinin de deiği gibi.Yukarıda ki Noyan abi ile serhat abinin videosunu zaten her fırsat bulduğumda izliyorum.Yukarıda ki ilk videoyu da ilk kez görüyorum.Şu an dışarı çıkmak üzereyim gelir gelmez (inşAlah!) incelicem.Varsa başka fikirleriniz yazın abi elinizi korkak alıştırmayın :) :) :) :) :) Herkeze ayrı ayrı teşekkürler.

volkanaktas6154

Asfalt Kurutucu
2 Kas 2016
31
21
595
Öncelikle herkeze çok teşekkür ediyorum duygu düşüncesini paylaştığı için bana da yol gösterdiği için.Coupe hastalığı var bende ve o yüzden standart 4 kapı düşünmediğim gibi atıyorum bir seat leon parasında gtc ler var ve leon detaylı incelenince daha mantıklı geliyor.Veya alternatif var bir kaçtane daha..Ayrıyeten ağırlık evet fazla doğru ama araçtan kesinlikle performans yani spor otomobil performansı beklentim yok.Çok sakin kullanan biriyim hatta makam şoförü gibi tabiri caizse bile desem yeridir.Benim aklımdaki araç gittiğim ortamda aracın kendisini kesinlikle göstermesi farkettirmesi.Ayrıyetten çok araştırdım konforunun da gayet iyi olduğunu duydum.Flex Rıde olsa tabi daha da harika olur. Berkay abinin de deiği gibi.Yukarıda ki Noyan abi ile serhat abinin videosunu zaten her fırsat bulduğumda izliyorum.Yukarıda ki ilk videoyu da ilk kez görüyorum.Şu an dışarı çıkmak üzereyim gelir gelmez (inşAlah!) incelicem.Varsa başka fikirleriniz yazın abi elinizi korkak alıştırmayın :) :) :) :) :) Herkeze ayrı ayrı teşekkürler.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770

Ağırlık performanstan çok yakıtı etkiliyor eğer seni çok zorlamayacaksa zaten gayet şık bir araba bizim burada da bir tane siyahı eğer alacaksan o rengi ile öneririm :)

volkanaktas6154

Asfalt Kurutucu
2 Kas 2016
31
21
595
Berkay abi aracın kendisi güzel olduğundan renk fark etmiyor hepsi yakışıyor.Bir tane de sarı rengi var güzel ama onu hariç tercih etmem onu :))))) Yakıt olarak şöyle belirtim: yılda 3.000 ile 4000 km yaparım yapmam.Hafta sonları kullanıcam .aracın gösterişli ve donanımının da iyi olması nedeniyle tercih ediyorum.Yakıt olarak duruma baksaydım profil fotsunda olduğu gibi banko megane 3 coupe laırdım 1.5 dci dizel yakıt performansı iyi ama gtc nin duruşu bana bir kaç tık daha iyi geldi :)))) Zaten aracı alınca orjinal kalmicak abi direk opc body kitlerle daha da çekici yapmak var aracı aklımda ;)

volkanaktas6154

Asfalt Kurutucu
2 Kas 2016
31
21
595
Öncelikle geçen sene çektiğimiz videomuzu atacağım(o zamandan beri fikirlerim değişmiş olabilir, dolayısı ile bakış açımız değişmiş olabilir, buna neden böyle dedin dersen konuşuruz):

Daha sonra gerçek bir astra gtc kullanıcısı olan Serhat abinin kanalını ziyaret etmeni öneririm:
https://www.youtube.com/channel/UCW5d5ByWEsKNtzkrjTXGOMg

Daha sonra Noyan'ın Serhat abi ile çektiği videoyu izlemeni tavsiye ederim:
[/QUOTE

Test videonuzu izledim GTC çok iyi iş çıkarmış bu arada .Opelın 1.4 turbo lu motoru bir TSI kadar teknolojik değil.Tabi leon aynı zaman da manuel.Ama kesşke gtc deki kardeşimiz trakşın kontrol yani asr düğmesi ile çekiş kontrolü kapatsaydı araç tekerlere tam gücünü aktarsaydı daha da iyi sonuçlar çıkardı eminim.Güzel video olmuş ama :)) Tebrik ediyorum. Yoldaki asi duruş olsun çekicilik GTC çok hoş geşliyor.Leon da güzel daha mantıklı olur aslında gtc ye göre teknolojik sonuçta ama takılıp kalıyorya insan böyle birşey herhalde GTC :)

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Berkay abi aracın kendisi güzel olduğundan renk fark etmiyor hepsi yakışıyor.Bir tane de sarı rengi var güzel ama onu hariç tercih etmem onu :))))) Yakıt olarak şöyle belirtim: yılda 3.000 ile 4000 km yaparım yapmam.Hafta sonları kullanıcam .aracın gösterişli ve donanımının da iyi olması nedeniyle tercih ediyorum.Yakıt olarak duruma baksaydım profil fotsunda olduğu gibi banko megane 3 coupe laırdım 1.5 dci dizel yakıt performansı iyi ama gtc nin duruşu bana bir kaç tık daha iyi geldi :)))) Zaten aracı alınca orjinal kalmicak abi direk opc body kitlerle daha da çekici yapmak var aracı aklımda ;)
o zaman hayırlı olsun :) ama insan zamanla istekleri artıyor ona göre farklı seçeneklere de bakın derim :)

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Astra gtc 1.4 otomatik vardı tanıdığımda, çok oturaklı arabaydı yüksek hızlarda falan.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım