KAPALI OPEL ASTRA J GTC 2012

volkanaktas6154

Asfalt Kurutucu
2 Kas 2016
31
21
595
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HERKEZE MERHABLAR.
MEGANE 3 COUPE ALICAKKEN SON ANDA ASTRA GTC J KASALARI KEŞFETTİM.1.4 TURBO 140 LIK VE 1.6 180 LİK MOTORLARI MEVCUT.
BU ARAÇ HAKKINDA DETAYLI VEYA KISA FARKETMEKSİZİN BİR BİLGİ ÖZET VEREBİLİR MİSİNİZ?
DURUŞU KONFORU (KONFORA ÇOK ÖNEM VEREN BİRİYİM.TABİKİ DE SPOR OTOMOBİL GÖZÜYULE OLMASI GEREKTİĞİ KADARIYLAR :) ) DONANIM YAKIT KRONİK VS VS BİR BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM.HAYIRLI GECELER.
vx_gtc114.jpg
vx_gtc114.jpg
vx_gtc156.jpg
vx_gtc130.jpg
5_26e85aba-26cf-4431-8.jpg
5_26e85aba-26cf-4431-8.jpg
vx_gtc130.jpg
vx_gtc156.jpg
vx_gtc114.jpg

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,872
26,252
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Benim hala anlamadığım alt sınıf vermeleri :D
Ya direkt insignia olduğunu biliyor muyuz bunun ben hiç araştırmadım. Vag da falan olduğu gibi aynı altyapıyı uzatıp kısaltıp kullanmıyo mu opel normal astraya insigniaya ayrı ayrı mı tasarlıyolar? Bi de sizin örnek verdiğiniz tek kapı coupe lerin hiçbiri heçbek değil liftback denilenlerden. Bi de şöyle bir teori daha atıyorum ortaya astra daha sportif izlenim bıraktığı için böyle bir arabaya bu ismin daha uygun olacağını düşünmüş olabilirler. Çünkü millete sorsan %90lık kesim insignia hantal astra seri der

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Ya direkt insignia olduğunu biliyor muyuz bunun ben hiç araştırmadım. Vag da falan olduğu gibi aynı altyapıyı uzatıp kısaltıp kullanmıyo mu opel normal astraya insigniaya ayrı ayrı mı tasarlıyolar? Bi de sizin örnek verdiğiniz tek kapı coupe lerin hiçbiri heçbek değil liftback denilenlerden. Bi de şöyle bir teori daha atıyorum ortaya astra daha sportif izlenim bıraktığı için böyle bir arabaya bu ismin daha uygun olacağını düşünmüş olabilirler. Çünkü millete sorsan %90lık kesim insignia hantal astra seri der

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben değil diye biliyorum. Sadece ön takımları daha iyi tutuş ve yeniden geliştirme yapmamak için insignia gövde ve arkası direk astra diye biliyorum.
Opel hala moduler platforma geçmedi. Her arabanın kendine has bir altyapısı var. Bunda dolayı tutuşta iyiler ve yıllardır zarar ediyorlar.
Liftback dediğimiz arabalar Superb,İnsignia Gs,Arteon var. Coupe demek zaten tek kapılı alçak spor araba demek.
Ben buraya insignia altyapısı olmadığını söylüyorum zaten. Ama bir çok kişi öyle düşünüyor bilemem :)
Aman ne ise ne güzel araba. Hele o poposu zaten almak için bence yeterli bir sebep. Flexride+panoramik ön camlısı baya tatlı kombinasyon keşke yenilenen 1.6 Sidi 170lik ve 200 lük motorlarla gelseydi.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Ben değil diye biliyorum. Sadece ön takımları daha iyi tutuş ve yeniden geliştirme yapmamak için insignia gövde ve arkası direk astra diye biliyorum.
Opel hala moduler platforma geçmedi. Her arabanın kendine has bir altyapısı var. Bunda dolayı tutuşta iyiler ve yıllardır zarar ediyorlar.
Liftback dediğimiz arabalar Superb,İnsignia Gs,Arteon var. Coupe demek zaten tek kapılı alçak spor araba demek.
Ben buraya insignia altyapısı olmadığını söylüyorum zaten. Ama bir çok kişi öyle düşünüyor bilemem :)
Aman ne ise ne güzel araba. Hele o poposu zaten almak için bence yeterli bir sebep. Flexride+panoramik ön camlısı baya tatlı kombinasyon keşke yenilenen 1.6 Sidi 170lik ve 200 lük motorlarla gelseydi.
Coupe demek tek kapıya çıkmıyor diye biliyorum ben. Coupe bir tasarım adı, aynı Sedan, hatchback, station wagon gibi. 4 kapı coupe arabalar da var. Örnek olarak bmw 4 serisini göstermek istiyorum. Aynı tasarımda hem 4 hem de 2 kapılısi mevcut çünkü.

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
İnsignia alt yapısı yok. Araç başlı başına farklı bir konsept. Donanımlar açısından çalışma prensibi vs aynı olabilir. Tasarım da olabilir ama alt yapıları farklı. Bu arada araç OPC olmaya müsait, güzel bir araç. Zamanında GTC Astra H lar vardı ya da GTS vectra c ler.. Biraz daha boşları ama OPC versiyon yapılabilirliliği olan versiyonlar...Eğer ki bu daha baz donanımlı olanları elektrikli koltuklar, full opsiyon multimedia vs gibi yükleselerdi zaten satış fiyatları tavan olurdu. Hele ki Türkiyemizde... Flexride ve AFL li olan bulursanız kaçırmayın derim. Hatta bulabilirseniz komple orta tavana kadar cam versiyonları var.Aynı GTC H larda olduğu gibi..

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım