Opel Corsa 1.7 DTİ

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
8D51F964-5201-4BEF-9D10-390FC7FAF1AA.jpeg

Güncel halimiz

Fikri

Senkromeççi
6 Haz 2018
3
1
95
Sa arkadaşlar bende corsa 1.7 almayı düşünüyorum fakat aklıma takılan bir şey var bu araçlarım çoğunun tamponları değişmiş yani fabrika çıkışlı tamponlar değil fakat bu araçları satarken değişen yok diyolar fakat çoğunun tamponları değişik neden bu aracın tamponlarını değişen olarak görmüyolar bu konuda yardımcı olurmusunuz

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Sa arkadaşlar bende corsa 1.7 almayı düşünüyorum fakat aklıma takılan bir şey var bu araçlarım çoğunun tamponları değişmiş yani fabrika çıkışlı tamponlar değil fakat bu araçları satarken değişen yok diyolar fakat çoğunun tamponları değişik neden bu aracın tamponlarını değişen olarak görmüyolar bu konuda yardımcı olurmusunuz
Plastik parçalar değişen ve boyalı olarak sayılmaz

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Evet ama diğer araçlarda değişen olarak söyleniyor genelde tampon değiştiği zaman ama 1.7 corsalarda söylenmiyo onu pek anlayamadım
Standardında gövde rengi olmayan, o yüzden nispeten ucuz siyah tamponlar oluyor. Belki siyah tampon olunca tampon onarımı, boyanması gibi hususlar da gözardı edildiği için söyleme gereği duymuyor olabilirler. Şahsen ben tampon değiştiğinde ben de söyleme taraftarıyım. Değer düşürücü bir şey değil ama bilgilendirici, güven tazeleyici olur.

Fikri

Senkromeççi
6 Haz 2018
3
1
95
Standardında gövde rengi olmayan, o yüzden nispeten ucuz siyah tamponlar oluyor. Belki siyah tampon olunca tampon onarımı, boyanması gibi hususlar da gözardı edildiği için söyleme gereği duymuyor olabilirler. Şahsen ben tampon değiştiğinde ben de söyleme taraftarıyım. Değer düşürücü bir şey değil ama bilgilendirici, güven tazeleyici olur.
Evet katılıyorum zaten tamponun orjinal olmadıgı resimlerde belli oluyor değişeni yok yazıyor soruyorum değişeni varmı tamponlar orjinalmi diye hayır orjinal tamponu olanlar nadir bulunuyo diyo ozaman yaz kardeşim tamponlar orjinal değil değişti diye insanlarda birbirinin vaktini boşa harcamasın

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
767
1,629
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Aynı şekilde bizim sattığımız 2004 symbolde de çamurluklar plastikti ve değişmişti. Expertizde plastik yazıp boya değişen belirtilmeden geçiliyordu. Ancak biz satarken ikisininde değiştiğini belirttik. Tamamen satıcının anlayış şekline bağlı.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım