KAPALI Opel İnsignia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dirmak

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
24
10
595
Arkadaşlar merhaba, insigniaya uygulanan yüksek indirimler sonucunda aklımı çelmeye başladı. İnsignia 1.6 lt. CDTI ECOTEC 136 HP Start & Stop, 6 İleri Manuel Sport donanımlı ve flexride ve çevre görüş paketi 2 opsiyonlu araç nasıldır sizce ? Bildiğiniz iyi kötü yanları nelerdir ? Tavsiye eder misiniz ? Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Kişisel olarak bakarsam eğer , kesinlikle alırdım . İnsignia özgün arabalardan biri , superb güzel ama insignia alırdım ben açıkçası . Flexride bildiğim kadarıyla iyi çalışıyor , 136 beygirlik dizel motoru da kesinlikle yeterli , tek sorun belki tüketim olabilir yani onun dışında eksiklik göremiyorum yada en azından bilmiyorum diyelim :)

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
fiyat olarak ne kadar diyorlar o önemli açıkcası ben alırdım çünkü arabanın en büyük eksikliği performanslı kullanımda otomatik vitesiydi siz manuel tercih ettiğiniz için öyle bir sorunda olmayacak

ulas79

Profesör
8 Eyl 2016
433
724
1,695
45
Aydın /Kuşadası
ben flexi siz otmatik ÇG 2 paketli olanına sahibim ,siz tüketimi dert etmeyin derim çünkü hem start stop hem manuel olduğundan şehir içi otomatikten 1-1,5 lt daha az yakar uzundada 3,8-4 lt yakan kullanıcılar var ,atiklik ve konfor olarak flexiride şase gerçekten beklentinizin üzerinde konfor ve ataklık sağlar size.

dirmak

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
24
10
595
Daha şahsi olarak gidip fiyat almadım ama araştırdığım ve duyduğum kadarıyla 95-102 bandında arabanın fiyatı. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
O yüzden aklımı baya çeldi hocam normalde c segmenti düşünüyordum ama baktığımızda şuan c segmentleride aşağı yukarı bu fiyatlarda.
Katılıyorum. Insignia'nın şu anda tek eksisi var o da yeni kasasının çıkacak olması. Yeni kasa çıkınca da fiyatları baya artacaktır. C segmentiyle uğraşmak yerine Insignia gibi bir araç daha iyi olur.

dirmak

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
24
10
595
Katılıyorum. Insignia'nın şu anda tek eksisi var o da yeni kasasının çıkacak olması. Yeni kasa çıkınca da fiyatları baya artacaktır. C segmentiyle uğraşmak yerine Insignia gibi bir araç daha iyi olur.
Evet haklısınız şahsen insignianın bu kasasıda gayet hoşuma gidiyor tek eksi yanı bence ağırlığı yeni kasada hafifleyecektir ve yeni astraya bakarsakta güzel bir değişim geçirecektir ama dediğiniz gibi fiyatıda ciddi anlamda artacaktır.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Evet haklısınız şahsen insignianın bu kasasıda gayet hoşuma gidiyor tek eksi yanı bence ağırlığı yeni kasada hafifleyecektir ve yeni astraya bakarsakta güzel bir değişim geçirecektir ama dediğiniz gibi fiyatıda ciddi anlamda artacaktır.
Şuanki liste fiyatından çok fazla artacağını sanmıyorum max 5-6 olur bence astra da öyle olmuştu.

tersiyer

Profesör
8 Eyl 2016
583
477
1,570
İstanbul
Otomobil hakkında bir fikrim yok ancak ikinci el ilanları incelediğimde 1.6 cdti motorla manuel vitesin oldukça az tercih edildiğini görmüştüm. Bu durum ikinci elde sıkıntı yaratabilir, aklınızda bulunsun.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Şuan ciddi indirimler uygulandığını düşünürsek şuan ki fiyatlara göre çok yüksek olacaktır yeni insignia fiyatları.
liste fiyatı üzerinden konuştum ben. Bakalım yenisi nasıl olacak 8 ileri tork konvertörlü şanzıman,150kilo hafiflik bide 10 cm uzayacakmış şimdiki superbden daha iyi diz mesefesi olacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım