Opel Mokka X

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
100k insignia var kampanyalı veriyorlar işte ne gerek var. Zaten en anlamsız bulduğum segment

Fiyat konusunda segmentine bakmak lazım kadraj ve cx-3 ne kadar benzer donanım,motorda.
Zaten rakipleri de dahil durum böyle. Ben komple bu segmenti saçma buluyorum. İstediğin donanımı, malzemeyi koy fark etmez, sürerken b segmentten hallice olduğunu her türlü belli edecektir.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Zaten rakipleri de dahil durum böyle. Ben komple bu segmenti saçma buluyorum. İstediğin donanımı, malzemeyi koy fark etmez, sürerken b segmentten hallice olduğunu her türlü belli edecektir.

bana sorarsanız bütün arabaların fiyatları saçmalık. Kıbrıstayım şuan geçen taksiciyle konuştum 2.0 dizel manuel 2013 model e serisini 120k almış içimde büyük bir burukluk oldu.

Can Avgin

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
46
4
595
100k insignia var kampanyalı veriyorlar işte ne gerek var. Zaten en anlamsız bulduğum segment

Fiyat konusunda segmentine bakmak lazım kadraj ve cx-3 ne kadar benzer donanım,motorda.
Aynen sedan alcaksam insignia hatchbag alcaksam golf astra yada 116 suv alcaksam Qashqai yada kadjar

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
bana sorarsanız bütün arabaların fiyatları saçmalık. Kıbrıstayım şuan geçen taksiciyle konuştum 2.0 dizel manuel 2013 model e serisini 120k almış içimde büyük bir burukluk oldu.
Yurt dışı öyle zaten, buna alıştım ben iyice. Şuan bu fiyatlara araba alacaksam astra, mazda 3, mondeo, insignia kombinasyonuna yoğunlaşırım. Açıkçası bu araçlar dışında parasının karşılığını verebilecek bir araç olduğunu düşünmüyorum şuan piyasada.

Can Avgin

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
46
4
595
Passat sevmiyorum ama tek iyi yönü çok çabuk satılıyo yani paraya sıkışsan 2 günde satarsın. Bi zamanlar bizde mk5 jetta vardı 2. El bayisine gittik gezmek için bi adam bizim arabanın etrafında dolanmaya başladı. Satılık sandı :D

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
İyi hoş araba, makyajla beraber daha tatlı olmuş ama yerden yüksek corsa bu fiyatları haketmiyor. B suvların maks 75-80 bin bandında olması lazım ama neredeyse baz modelleri bile o fiyatların üstünde.

Cihat58

Profesör
9 Eyl 2016
305
196
1,145
25
Kayseri
Baya geç geldi test yanılmıyosam 9 eylülde falan test edildi And Başgan~Eren Tekin

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    66.3 KB · Görüntüleme: 250
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım