cemarmutcu

Düz Yol Gazcısı
15 May 2019
27
92
160
34
ANKARA
Marka
Opel
Herkese selamlar,

Aracım A kasa olarak tabir edilen Opel Vectra'nın GT versiyonu olmakla beraber, kendinden bir önceki nesil GT'lerde kullanılan C20XE motor kodunun o yıllardan sonraki emisyon kuralları yaptırımlarına karşı yeniden tasarlanarak üretilmiş bir motor olan X20XEV motor koduna sahip olan araçlardan birisidir.
* İzmir / Torbalı tesislerinde üretilmiştir.
* Kilometresi orjinal 206.900 km'dir.
* Aracın üzerindeki boya fabrikasyon kendi boyasıdır, yalnızca sağ arka çamurlukta boya bulunmaktadır.
* Çalışmayan en ufak bir aksam, yanmayan ampül, kırık-çıkık bir parçası bulunmamaktadır.
* Nazarlık olarak tek kusurumuz direksiyon korna kapağının kronik olarak kırılması ve derisinin soyulması vardır ancak kısa zaman içinde o eksiğimizi de kapatacağız inşallah.
* Ön farlarımız fabrikasyon CARELLO, arka stoplarımız fabrikasyon SWF, sis lambalarımız fabrikasyon ZKW'dir.
* Kliması aktif olan nadir A kasa araçlardandır.
gt (11).jpg
gt (12).jpg
gt (1).jpg
gt (2).jpg
gt (3).jpg
gt (5).jpg
gt (7).jpg
gt (8).jpg
gt (9).jpg
gt (10).jpg

cemarmutcu

Düz Yol Gazcısı
15 May 2019
27
92
160
34
ANKARA
Marka
Opel
Kesinlikle güzel bir tanıtımı hak ediyor abi araban, yeni nesil arkadaşlar 90'ların esintisini iliklerinde hissetmeli. Safkan bozulmadan kalmış araç görmeleri imkansızlaşmak üzere çünkü şu günlerde

boris-M5

Profesör
30 Eki 2016
803
1,219
2,270
istanbul
Marka
Peugeot
Ne yalan söyliyeyim,bayıldım.Lpg gözden kaçmadı.
orta konsolda bulunan dijital gösterge çok çok güzelmiş,ilk defa görüyorum.
#90largerigelsin

cemarmutcu

Düz Yol Gazcısı
15 May 2019
27
92
160
34
ANKARA
Marka
Opel
Ne yalan söyliyeyim,bayıldım.Lpg gözden kaçmadı.
orta konsolda bulunan dijital gösterge çok çok güzelmiş,ilk defa görüyorum.
#90largerigelsin
Teşekkürler güzel yorumunuz için. Evet 90'lar her haliyle güzeldi gerçekten. LPG ben aldığımda vardı, yoksa kesinlikle ben taktırmazdım ancak aracımı günlük olarak kullandığım için benzin fiyatı da dokunurdu açıkcası. Bu sebeple şimdilik sorun teşkil etmiyor. Komple sistemi sıfırlayıp AFR ayarı da yaptırdığım için LPG'nin motora zarar verme riskini minimuma indirdim. Emisyon değerlerim şu an sıfır bir araçla eşdeğer.
Evet orta konsoldaki yol bilgisayarı tüm GT ve CD paket araçlarda mevcut ancak orjinalinde almanca ve maalesef bu araçların yaşından ötürü birçoğunun yazıları çizilmiş-sökülmüş hatta bilgisayarı çalışmaz durumda. Ben ufak bir revizyon ile Türkiye'de doğmuş bu aracı Türkçe'miz ile taçlandırdım ;)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım