Optimum lastik basınçları

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,363
2
2,945
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Doğrudur, Michelin deneyimlemediğim için yorum yapmam yanlış olur. Ben de mekaniğin her zaman en güvenli liman olduğunu düşünüyorum :) işin içine teknoloji girince kolaylaşsa da illaki sıkıntılar oluyor küçük de olsa.
Ben Michelin’i görünce elektronikten tamamen vazgeçtim bu konuda :D Cidden çok kötüydü ya. Bir de ne hayaller kurmuştum bisiklet lastiklerini bile doğru dolduracaktım bununla.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ben Michelin’i görünce elektronikten tamamen vazgeçtim bu konuda :D Cidden çok kötüydü ya. Bir de ne hayaller kurmuştum bisiklet lastiklerini bile doğru dolduracaktım bununla.
O konuda en iyisi xiaomi galiba. F/p krali bana gore

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,363
2
2,945
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
O konuda en iyisi xiaomi galiba. F/p krali bana gore

Xiaomi denemedim ama olabilir çok öveni gördüm. Araba için güzel olabilir belki. Ancak bisiklet konusunda hepsi yetersiz kalıyor. 105ps basmaya ciğerleri yetmiyor 😂 O nedenle gidip lastikçiye 2 ayda bir uğramak daha hoşuma gidiyor.

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,363
2
2,945
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes

Tam modeli bu değildi ama çok benzer bir üründü. 3 sene kadar önce Bauhaus’tan alıp 3 gün içinde iade etmiştim. Ne arabanın ne bisikletin lastiğini şişirememişti. Sinir olduğum için değişim değil direkt iade istemiştim. O nedenle bilemiyorum belki de dediğiniz gibi ürün hatalıydı.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım