Oto yedek parça için hangi siteler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Aracınız için gerekli orjinal ve/veya yan sanayi parçalar için hangi siteleri kullanıyorsunuz? (aloparca, megaparca, otosupermarket, n11, vs.. ) Ben bir kez aloparca'yı denedim. Özellikle megaparca.com'u merak ediyorum, deneyen var mı?

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Dün internette 30-35 tl gibi fiyatlara buldugum fren soketini sanayide 15 TL ye aldik .

Normalde Ünlü oto(eparça) veya Oto ünlü ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

FatihSti

Düz Yol Gazcısı
27 Ara 2017
1
2
245
Subaru parçası konusunda jaspasubaru gayet iyidir, iletişim olarakda parça stoğuylada hiç üzmediler.Harici olarak n11 de satış yapan parçacılarıda kullanmakta bi sıkıntı yaşamadım sadece kargosu geçiktiği için ürünü iptal edip para iadeside almıştım.

Patri

Profesör
22 Eyl 2016
258
440
1,395
aloparca'dan z-rot almıştım. Kargoya vermeden önce fotoğraf çekip koymaları güzel. Fiyatlarda iyi.

otostart'tan 6 yıl önce bir çift far almıştım. O da iyiydi.

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Ben bi aloparcayi biliyorum, neyin orijinal olup olmadigini anlamak zor, bir parcanin 10 tane seceneginvar atiyorum, 7 tanesinde orijinal yaziyor, yani bildigin dolandirici sanayici agzi bu, 10 parcadan 1 i orjinaldir, digerleri yan sanayidir. O yuzden sanayiye gidip pazarligimi yapip birkac yere geze geze gozumle secerek almayi tercih ediyorum, en azindan bir siki ti cikarsa kargoyla falan ugrasmama gerek kalmiyor, ayrica bugune kadar aldigim her parcayi emin olun sanayide daha ucuza buldum.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Lastigi gorerek almak lazim bence, ben aldim bir kere hepsiburada dan, aciklamada yazmamis it herifler, turk mali lastigi kakalamislar bana.
Aldığın marka neydi ki? Sonuçta marka model alırken belli değil miydi?

Ben kolay oto dan nankang semi slick leri almıştım. Hem taze ve gunceldi lastikler, hem de fiyatı çok uygundu.

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Valla ben sanayinin adamına göre fiyat çekmesini sevmiyorum. Pazarlık yapmayı bilmem de sevmem de. O yüzden mümkün olduğunca internetten almaya çalışıyorum.
Mesela Motul yağ almak için toptancısına gittim. O bile n11'den ucuz fiyat veremedi. Hatta yanına bile yaklaşamadı. Açtım telefondan gösterdim fiyatı yok diyor mümkün değil. Ulan sen toptancısın kim bilir kaça geliyor kendisine.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım