KAPALI Otomatik,Ucuz,Konforlu 3ü1 arada için yardım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

samet131

Düz Yol Gazcısı
5 May 2018
28
18
145
Merhaba ,

Yarı otomatik olan 2008 auris elagant modelli aracımdan kurtulmuş bulunmaktayım. Neden kurtulmuş diye soracak olursanız o lanet vites geçişleri beni benden aldı. Bütçe max 65.000 civarındadır. Hatchback bir araç almayı düşünüyorum fakat araç almak satmaktan daha zor . Bir çok model mevcut. Mümkünse otomatik,dizel hafif spor,genç işi bir araç almak istiyorum yaşım 23 bu arada.

Herkese şimdiden teşekkürler.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,944
5,020
github.com
Marka
BMW
MMT candır , çok severim kendisini ;)
Merhaba ,

Yarı otomatik olan 2008 auris elagant modelli aracımdan kurtulmuş bulunmaktayım. Neden kurtulmuş diye soracak olursanız o lanet vites geçişleri beni benden aldı. Bütçe max 65.000 civarındadır. Hatchback bir araç almayı düşünüyorum fakat araç almak satmaktan daha zor . Bir çok model mevcut. Mümkünse otomatik,dizel hafif spor,genç işi bir araç almak istiyorum yaşım 23 bu arada.

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Merhaba ,

Hayırlı olsun kaça sattınız aracınızı satarken zorlandınız mı ? bende blue donanımlı manueli var o yüzden soruyorum

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Hayır kendisi Orio AB Türkiye Temsilcisi. Orio AB ise Saab'a 0 parça üreten ve satış sonrası işlemleri ile yetkili bir isveçli firma.
sıtelerınde yetkılı bır servıs yazısıda yer almıyor. anladıgım kadarıyla bırden cok markaya bakan genel bır sanayı dukkanı. bu devırde saab almak ıyı cesaret hele durum ıstanbulda tek bır servıse kadar dusmusse.

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
9 Ara 2016
818
1,333
2,520
27
Antalya
Marka
BMW
sıtelerınde yetkılı bır servıs yazısıda yer almıyor. anladıgım kadarıyla bırden cok markaya bakan genel bır sanayı dukkanı. bu devırde saab almak ıyı cesaret hele durum ıstanbulda tek bır servıse kadar dusmusse.
Saab sahibi tanıdığım bir çok insan var genel olarak kendileri parça konusunda veya usta konusunda herhangi bir sıkıntı çektiklerini söylemediler.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Saab sahibi tanıdığım bir çok insan var genel olarak kendileri parça konusunda veya usta konusunda herhangi bir sıkıntı çektiklerini söylemediler.
demek ıstedıgım o degıl ama. parcası bulunabılır ustası vardır cunku dıger markalarla elbet ortak parcası vardır vs ama yetkılı servısı yok. mesela chevrolet cekıldı pıyasadan ama her yetkılı opel servısı bakımını gerceklestırıyor.bu saab da gorunuse gore yok.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
9 Ara 2016
818
1,333
2,520
27
Antalya
Marka
BMW
demek ıstedıgım o degıl ama. parcası bulunabılır ustası vardır cunku dıger markalarla elbet ortak parcası vardır vs ama yetkılı servısı yok. mesela chevrolet cekıldı pıyasadan ama her yetkılı opel servısı bakımını gerceklestırıyor.bu saab da gorunuse gore yok.
Şöyle örnek vereyim size. Geçenlerde birisinin anahtarı kaybolmuştu. Kendisi o dediğim servise poliçesi ile gidip yeni anahtar yaptırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım