KAPALI otomobil kiralama

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,856
4,020
İstanbul
Marka
Yok
selamlar herkese yaşım 19 ehliyetim ise yaklaşık 2 aylık bu yüzden araba kiralayamıyorum genç sürücü paketi ile alsam bile en az 19 yaş 1 yıl ehliyet istiyorlar acaba başkasına kiralatıp kendimi ek sürücü olarak gösterebilir miyim ek sürücü olsamda ehliyet yaşı sıkıntı yapar mı??

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
Olmuyor maalesef sadece ek sürücü almadan kaza vb durumu üstlenerek başkası adına kiralayıp kullanabilirsiniz tavsiye etmem. Acil işiniz varsa taksi vb bile daha mantikli biraz sabretmeniz gerek

NeR0N

Profesör
22 Kas 2017
230
266
1,335
Ne bu acele, manitayla mı dolaşçan? Benim de yaşım 19, ama imkânı yok, böyle bir riske girmem. Çünkü; tek başıma altından kalkamam, tek başına altından kalkacaksan yap.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,856
4,020
İstanbul
Marka
Yok
İhtiyaç dahilinde risk alınabilir. Ancak diğer konularda gerek yok diye düşünüyorum. Yine de sen bilirsin tabii. Bu devirde, ehliyetsiz bile araç kiralayan yerler var. Sonrası meçhul tabii, ödeme seçeneklerine + topuk gelebilir :D
merdiven altı yerlerden kiralanır tabide sonra başım belaya girer diye kurumsal yerlere baktım o da sıkıntı işte

mavera

Düz Yol Gazcısı
25 Eyl 2018
20
37
145
Aracı kiralayan kişide aranan şartlar ek sürücüdede aranıyor. Tavsiyem eş dosttan al. Diğer alternatif yerleri deneme riskini bile almaya değmez

CetinAdam

Profesör
23 Kas 2016
89
129
1,060
30
İstanbul
Marka
Honda
2013 yılındaki anım geldi aklıma okuyunca :))) 19 yaşımdayım 2 aylık ehliyetim ve Umranıye (kayışdağına yakın bir yer) gibi bir yerden (merdiven altı ) Accent Era kiralamıştım 3 arkadaş karasuya gitmiştik. Ne cesaret diyorum şimdi kendi kendime.. Gözüm cidden karaymış birazda kız meselesi vardı tabi kafa dağıtmaktı amac ama gecenın bir saati bastık gittik 4 günlüğüne 400 lira para vermiştim :D Arabayı temizleyip lastikleri kontrol edip eksik sıvılarını tamamladığımı görünce eğer araba lazım olursa ayağına kadar getiririz kardeşim teşekkür ederim demişti. :) Şu an kendi aracım var ve trafiğe mecbur kalmadıkça çıkmıyorum. Çünkü İstanbul çok kalabalık sinirlerim bozuluyor. Bu derece kalabalık değildi o yıllarda şimdi hiç bir şeyin tadı tuzu yok. Heves ediyorsun anlıyorum ama çok dikkatli olmalısın senet imzalarken plakasını özellikle yaz. Sonradan öğrendim ki araştırmalarımda araç bir olaya karışmış 2 yıl önce haberi de burada bak, bu arabaydı.

https://www.haberler.com/kucuk-sevim-e-vurup-kacan-vicdansizlar-yakalandi-3104583-haberi/

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,856
4,020
İstanbul
Marka
Yok
2013 yılındaki anım geldi aklıma okuyunca :))) 19 yaşımdayım 2 aylık ehliyetim ve Umranıye (kayışdağına yakın bir yer) gibi bir yerden (merdiven altı ) Accent Era kiralamıştım 3 arkadaş karasuya gitmiştik. Ne cesaret diyorum şimdi kendi kendime.. Gözüm cidden karaymış birazda kız meselesi vardı tabi kafa dağıtmaktı amac ama gecenın bir saati bastık gittik 4 günlüğüne 400 lira para vermiştim :D Arabayı temizleyip lastikleri kontrol edip eksik sıvılarını tamamladığımı görünce eğer araba lazım olursa ayağına kadar getiririz kardeşim teşekkür ederim demişti. :) Şu an kendi aracım var ve trafiğe mecbur kalmadıkça çıkmıyorum. Çünkü İstanbul çok kalabalık sinirlerim bozuluyor. Bu derece kalabalık değildi o yıllarda şimdi hiç bir şeyin tadı tuzu yok. Heves ediyorsun anlıyorum ama çok dikkatli olmalısın senet imzalarken plakasını özellikle yaz. Sonradan öğrendim ki araştırmalarımda araç bir olaya karışmış 2 yıl önce haberi de burada bak, bu arabaydı.

https://www.haberler.com/kucuk-sevim-e-vurup-kacan-vicdansizlar-yakalandi-3104583-haberi/
ehliyet var araba yok insan sürmek istiyor şu kurumsal yerlerde ehliyet yaşına sıkıntı yapmayaydılar iyiydi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım