Otomobil Videoları

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Hani şöyle böbürlene böbürlene anlatıp yok şöyle viraj döndüm, yok aracın sağı kaydı solu kaydı deyip kendini eğleyenler var ya (belki de onlardan biri de benim, farkında olmasam da) onlara en sağlam ders aşağıdaki videoda, adam resmen sanat yapmış, altındaki araç 140-150 bg den fazla değil.(4AGE)

Belki bir gün...
Not yorumlara göre video nunu 90 larda çekildiğini ve 2009 a upload edildiğini yazıyor.
Sonra gel de Japonları sevme.

Son düzenleme:

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Hani şöyle böbürlene böbürlene anlatıp yok şöyle viraj döndüm, yok aracın sağı kaydı solu kaydı deyip kendini eğleyenler var ya (belki de onlardan biri de benim, farkında olmasam da) onlara en sağlam ders aşağıdaki videoda, adam resmen sanat yapmış, altındaki araç 140-150 bg den fazla değil.(4AGE)

Belki bir gün...
Not yorumlara göre video nunu 90 larda çekildiğini ve 2009 a upload edildiğini yazıyor.
Sonra gel de Japonları sevme.

Totodan sensörlü adamlar bunlar.Bu video daki gibi sürmek için harcadığı emeğe helal olsun

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen

GUVC.gif

Davide Cironi video yayınladığında ben

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Videonun ortalarına doğru frenler baya ısındı belli. Son düzlükte autopilot açıp gitmek... nerden baksan kral hareket.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım