Otomobiller ve kullanıcı profilleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,073
4,359
4,220
varsova
Marka
Porsche
Bir de mini cooper yada fiat 500 kullanan, camlari kapali yuksek sesle pop muzik dinleyerek, arabanin icinde dans eden ve 30-40 km hizla seyreden bayan tipleri var :)

Ayrica kimseye yol vermeyen hizli ve sert arac kullanan dovmeli hatunlar var, genelde eski kasa honda typeR yada eski kasa GTI falan kulanirlar, ki bunlari cok severim, benden iyi direksiyon hakimiyeti olan bayanlar bunlarin arasindan cikmistir.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
turkiyede de vardir muhtemelen, land cruiser, lexus suren 18-24 yas arasi bayan surucu, yol boyunca ya makyaj tazeler ya da telefonuyla ugrasir, bazen seridin ortasindan gider, bazen sinyal vermez, korna sellektor ne yaparsaniz yapin sizi umursamaz :) Park yerine ozensizce park eder, park ederken yada parktan cikarken birilerine dokunur ama onemsemez..

birlastigi patlak halde giden bir land cruisera lastiginin patlak oldugunu anlatamadim , asiliyorum zannetti sanirim donup bakmadi bile...
Türkiye'de onlar daha uygun fiyatlı (uygun dediysem mesajınızdakilere göre uygun) SUVlere biniyor hocam (Tiguan, Sportage, Xtrail, Qashqai, Tucson gibi-hatta 18, 24 dersek Countryman, Captur gibi araçlarda olmaları daha muhtemel). Türkiye'de Land Cruiser görmek veya Lexus SUV görmek ender bir olay. Onlarda genelde konsolosluk aracı veya orta yaş erkeklerin kullandığı araçlar oluyor.

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
(Eğlence amaçlı açılan konudur)

Ülkeye göre

Alman : Sağlam otomobil kaarşim, alınca Alman alacaksın, tok kapı sesi
Japon : Sorunsuz abi yeeaaa
İtalyan : Tarz olm tarz, yol tutuyor yol
Fransız : Bir sürü özelliği var kaarşim
Amerikan : Motor kükreyecek kaarşim, araba dediğin büyük olacak

Gruba, markaya göre

Vag : Dsg olm çok hızlı fites atıyor, tok kapı sesi
Mercedes : Arabalar ikiye ayrılır Mercedes ve diğerleri, yıldızı göreceksin
Bmw : Aşk 3 harftir..Yan Cebeci yan geliyom..Araba dediğin yanlayacak kaarşim
Toyota : Sorunsuz aga. siz hiç Toyota'nın yolda kaldığını gördünüz mü ?
Honda : Boşuna hayat onda demiyorlar aaabbii. Japon aaabiii sorunsuz
Alfa Romeo : Tarz tarz, sanat eseri herkes anlamaz
Ford : Alırsın Ford olursun lord kaarşim
Hyundai, Kia : Abi ne Alman'ı ? Adamlar araba yapıyor halen Alman diyorsunuz
Gördüğüm en doğru ve hiç ofansif olmayan tek yorum valla. Cidden tebrik ederim :)

BMW grubuna kendimi dahil ettim :D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,870
26,241
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Alman: Tok kapı sesi abi
VW: En tok kapı sesi abi

Ayrıca birikim-kredi şeklinde b8 passat (tabiki boşline) tdi alıp abi passatım son model tabiki en hızlı benim tribine girenler alt-orta ekonomi sınıfındaki abilerimiz amcalarımız :D

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,499
1
4,826
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Marka reno olsada beni hiçbiri kabul etmiyor yav. Ne gereksiz bir mahluğum ula ben :D
#f7r :D

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
Volvo ;
Abi sağlam araba canını seven volvoya biner çelik bu çelik teneke değil. Öyle sağlam öyle güvenli çelik ki bu çeliği ancak bu kadar bükebiliyorlar daha da bükebilseler varya ohoo neler olur daha neler

ArdaC

Profesör
11 Mar 2018
109
89
1,035
25
İstanbul
Marka
Hyundai
En sevdiğim tema,bu konuda araba markasından içinden çıkacak tipi hissedebiliyorum.
Hyundai, Kia : Abi ne Alman'ı ? Adamlar araba yapıyor halen Alman diyorsunuz
Bunu anlamadım.Neyse:

Volkswagen;60 yaşının üstündeyse eş dost alman dayı yea diyor,altındaysa ''Ben bir trafik canavarıyım,çekkkilin ulen'' diye bağırıyor.Özellikle Passat moruq ise.Arabalara 2 katı para ödemeyi seviyorum profili.
Peugeot;arabalardan pek bir beklentisi olmayan,301 ise ucuz ve sedan olduğu için,diğerleriyse teknolojik ve konforu fena olmadığı için.
Renault;Valla ben fransızları severim ama renaultu az yakıyor'dan başka sebepten alanı henüz göremedim.
Mercedes;PARAM VAR!
BMW;Benim de param var ama 3 tane çizgiye ve Renault motoruna israf etmek istemiyorum.
Volvo;Hayatımı seviyorum.Heyecan aramıyorum.
Ford:Yol tutuş abi...
Hyundai-Kia-Bilimum asya arabaları:Verdiğim paranın tam karşılığını aldım.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Alfa Romeo sahibi ilk zamanlar; 2. Eli zayıf falan diyorlar yok öyle bir şey benim aldığım adam daha yeni ilana koymuş hemen aldım ben işte. Sorunlu da diyorlar ne sorunu karşim baktırdım hiç bi sorun yok

Motor yaptırdığın zaman
Ya lpg olmasa olmazdı işte bunlar hep lpg. Alfa taş gibi yoksa

Satmaya karar verdiği zaman;
Abi Alfa Romeonun yol tutuşu performansı falan tamam çok güzel tamam geçen 318 tokatladım tamam abi. Ama işte satmak istediğin zaman nasip bu işler hemen satamayabilirsin. Mal müşteriye satılır zaten

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
606
1,465
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
Toyota Corolla: Emekli Öğretmen
Toyota Auris: Emekli okul müdürü
Bmw (F30): Moruk geçen bir yanladım fenasıl, önce sağ sonra sol bir verdim inceden tamponu çizdik ama o kadar olur baba. (Tampon yok) M320i yada M320d yaziyim ordan da beygir gelir. F30 kullanıcıları ile çok fazla yazıcak şey var markayı mahvettiler..
Vag grubu: R400 tampon yapam Cupra difizör koyam. Arkaya GTİ yazam ama TDİ yazısı kalsın.
Audi: Bizim amblem diğer bütün markaları temsil ediyo kardeş siz hayırdır yhaaa.

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,545
2,721
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
İlave Yapalım; özellikle içlerine girince daha bir görünür oluyor. Acayip bir FB grupları var. Özellikle Lancer grubu bir başka kafada :)

Mitsubishi; Abi önünde üç elması görüyorsan saygı duyacaksın.
Mitsubishi; Alırsın mitsubishi olursun mühim bişi
Mitsubishi; Sorunsuzluk sıralamasında toyotadan sonra geliyor abi yaawww
Mitsubishi; Her aracın alıcısı vardır, sen fiyatı ayarlayamamışsın (araç ikinci el ilanında kalınca)

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
İtalyancıyım ama sanırım içten içe bi bmw ciyim. önümde araba varsa tamponundayım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım