Otopark.com / Antalya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

soil

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
9
5
595
100. yıl sakat nokta 20:00 la sabah 05.00 sularında çok telikelidir :D
Bu saatlerde sokak lambasının yanmadığı belirli noktalar var. Oralardan uzak durun. :D
Yabancısı falan gelir, şimdiden uyaralım onlar gerçek değil. :D

Sormayın hanımabilerden şikayetçiyim gecenin 4'nde türkü söyleyerek uyandırıyorlar. Bir keresinde yan apartmandan biriyle atıştılar cam taş ne varsa yukarı atmaya başladılar. Düşen parçalar arabaya düşüyordu neredeyse, sabahı zor ettim. :eek::D

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Antalyadan selamlar sizlere de samed kardeş bende döşemealtındaym birdahaki buluşmada haberleşelim senide alırım ben :)
Ooo komşu buldum yaşasın. Neresindesin abi sen ilçenin, veya arabayı söyle sen denk gelirim belki. Otoparkçı adamın arabası belli eder kendini zaten. :D

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,534
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Gezginciyim Aslında Bir Çok İle Gidip Geliyorum, Antalya da Annemin Yanına Gelip Gidiyorum :) KonyAltı Hurmadan Merhabalar Diyeyim :)
DSC_0066_01.jpg

atakanberk07

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2016
31
26
595
25
Antalya
beyler tam buluşmalık bir mekan biliyoru antalyanın en büyük go kart pisti havaalnından kundu ya giderken bp nin arkasında
@vwgti yavuz abiyle gittik araçllar gayet güzel time lap falan herşey var buluşalım mı ?

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Lara'dakini mi diyorsun? Ben oraya gittim Ankara'da alışmışım tutan yola, orda sürekli spin atip durdum açıkcası gereğinden fazla kayıyor. Alışana zevkli ama orası ayrı. Araçlar 9 beygirlik sanırsam.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
beyler tam buluşmalık bir mekan biliyoru antalyanın en büyük go kart pisti havaalnından kundu ya giderken bp nin arkasında
@vwgti yavuz abiyle gittik araçllar gayet güzel time lap falan herşey var buluşalım mı ?
Söylediğin go karta bende gittim geçen orası cidden güzelmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım