Otopark.com Takipçi Paketi- Neler olmalı?

golfr32

Taklacı Güvercin
Panpa puanı
29
Butun onerileri okumadim ama nacizane fikirlerim ; anahtarlik kilifi , microfiber bez , sarj kablosu, kucuk oto cop torbasi, islak mendil , kapi kollarinin icine yuzuk tirnak ciziklerini engellemek icin seffaf ama otopark amblemli sticker, bagaj ici organizasyon kutusu, otopark logolu kucuk led fener, otopark logolu miknatisli telefon tutucular icin metal yapiskan levha , otopark logolu emniyet kemeri kesici ve cam kirici kombinasyonu simdilik aklima gelenler.

alfhonso

İnfazcı
Yönetici
Panpa puanı
34,003
Marka
Opel
Gençler yeni önerileri olanlar var mı :)

alfhonso

İnfazcı
Yönetici
Panpa puanı
34,003
Marka
Opel
Kendim için istiyorsam namerdim. Sizi düşünüyorum abim :D Ben en fazla soğuk su koyarım içine
Valla termos benim de ilgimi çekti yalna yok :)
Telefon tutacağı falan önerileri vardı, onu düşündüm de kaliteli bi ürünün fiyatı çok yükselebilir, yaptırması da zor biraz zahmetli olur.
kupasını kıranlar için yeni kupa da olabilir :p

bt

Takipçi
Stage 1
Panpa puanı
34,209
Marka
Opel
Valla termos benim de ilgimi çekti yalna yok :)
Telefon tutacağı falan önerileri vardı, onu düşündüm de kaliteli bi ürünün fiyatı çok yükselebilir, yaptırması da zor biraz zahmetli olur.
kupasını kıranlar için yeni kupa da olabilir :p
Kupasını ilk kullanım öncesi mutfakta kıranlar...:oops:

alfhonso

İnfazcı
Yönetici
Panpa puanı
34,003
Marka
Opel
gibi gibi... Belki daha kısa modeller olabilir. @sinan bardaklıklara tam uysun yeter.
Maliyet çok yükselebilir adet fazla alınamayacağı için, maliyet düşsün diye düşünülürse de kalite düşebilir. Bi sinan abi değerlendirsin bakalım :D

DouglasAdams

DOKTOR
Stage 1
Panpa puanı
19,500
Marka
Toyota
Bir çok markanın kendi modelleri arasında bile bardaklık genişlik farkı var.Benim önerim linkini aşağıda bırakacağım.Ucuz maliyetli parçalardan oluşmuş daha esnek ve trim sesi yapmayacak.Fiyat olarak da az da üretilse insanları üzmeyecek arabalarında anı olarak bırakabilecekleri bir ekipman olacaktır. @alfhonso @bt
https://m.trendyol.com/queen’s-kitchen/silikon-kapakli-ve-tutacakli-lux-bambu-fiber-mug-p-3698516?boutiqueId=305610&gclid=EAIaIQobChMIoKattIW44AIVEuaaCh2miwuoEAQYBCABEgKhcPD_BwE