Otopark.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cenktonka

Asfalt Kurutucu
24 Eyl 2016
3
2
545
Siteye 5 gündür yeni bir içerik bir haber bile eklenmediğini ilk defa görüyorum bir sorun yoktur umarım.

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Site de ya da forum da benim kullanımımı baltalayacak en ufak bir problemle karşılaşmadım.Ha illa ki sorunlar olacaktır sonuçta diğer siteler gibi kendi platformlarında sadece test paylaşmıyorlar.Sürekli iyi kötü bir içerik geliyor bir de üstüne sohbet gibi bir sistemden derli toplu forum sistemine geçildi.Takipçiler az çok durumları biliyorlardır bu imkanlarla bu kadarını yapabiliyorlarsa bu bile yeter.Zamanla her şey olur.Sabır...

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Foruma alışmak lazım. Ben 1-2 saat içinde alıştım. Şu an gayet rahat kullanımı. Tek rahat kullanımı baltayan şey bence çok fazla başlık olması. Bu başlıklarda sadeleştirilmeye gidilirse daha da iyi olabilir
Aslında forum en rahat temalardan birine sahip bence. Sağ tarafta son konular olsa ve profil resminin yanında mesaj ve beğeni sayısı olsa iyi olur. Bunlar ayarlanabilir.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Forum kullanım olarak çok az bir alışkanlık gerektirebilir. Ama şu an oldukça memnunum. Site de gayet iyi bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım