Otopark ve Doğan Kabak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
25
İstanbul
Beyler bu mevzu tam olarak nedir ya? Doğan Kabak videolarda yer almayacak dendi. Millet Doğan gitti işler bitti diyor. Fakat Doğan Kabak sitede kurucu ortak olarak gözüküyor, bu demekki gitmedi. Doğan Kabak markaların tepkisine karşı bir takım önlemler adına Otopark videolarında yer almıyor. Top Gear arabaları filanda Otopark'a verilemiyor. Fakat aklıma takılan daha çok takılan nokta, Doğan abi videoları Youtube'da kendi kanalında yayınlıyor eyvallah. Fakat bu videolar neden Otopark'ın sitesinde testler gibi anasayfada paylaşılmıyor. Mesela Benzin TV videoları birkaç kez paylaşılmıştı. Doğan abinin videolarında izlenme sayıları oldukça düşük fakat burada sitede filan yayınlansa artış gözlenmez mi? Haksız mıyım? Ortada bir bilgi boşluğu var. Whatsapp grubunda da ara ara konusu geçiyor. En azından net bir cevabı olsa bu konunu güzel olur diyorum ben. @and ve @sinan reislerden cevap bekliyorum. Panpalar sizde merakınızı belirtin bence yani.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hocam bu konuya dair bi çok konuda bi çok kez açıklama geldi. Doğan abi kendi isteğiyle otopark.com'dan ayrıldı. KEndi kanalında kendi videolarını çekiyor yayımlıyor vs. Otopark'la düşman değil ama artık ayrılar. İlla ki sitede paylaşımları yapılabilir ama mantıklı olacağını düşünmüyorum zaten doğan abi böyle bir şey talep edecek olsa niye ayrılmak istesin ki dimi ama ? :)

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
25
İstanbul
Hocam bu konuya dair bi çok konuda bi çok kez açıklama geldi. Doğan abi kendi isteğiyle otopark.com'dan ayrıldı. KEndi kanalında kendi videolarını çekiyor yayımlıyor vs. Otopark'la düşman değil ama artık ayrılar. İlla ki sitede paylaşımları yapılabilir ama mantıklı olacağını düşünmüyorum zaten doğan abi böyle bir şey talep edecek olsa niye ayrılmak istesin ki dimi ama ? :)
Hocam aklıma takılan nokta bu kısım https://www.otopark.com/hakkimizda/ burada kendisi halen bulunmakta. Ona takıldım ben daha çok.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hocam aklıma takılan nokta bu kısım https://www.otopark.com/hakkimizda/ burada kendisi halen bulunmakta. Ona takıldım ben daha çok.

Bu ayrılık düşmanca bi ayrılık olmuş olsaydı emin ol her yerden adını testini gerçekleştirdiği videoları vs de silerlerdi ilk olarak ama öyle bi ayrılık olmadığı için hakkında bölümündeki gibi prosedürler atlanmış önemsenmemiş olabilir diye düşünüyorum :)

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,695
5,320
26
Avcılar-Darıca
Değişiklik yapılmamış olabilir ama artık Doğan Kabak ve Otopark ayrı diyebiliriz.
İstenirse Otopark Top Gear'da yazabilir veya Doğan Kabak testlere çıkabilir ama artık Top Gear için gelen arabaların Otopark.com ile alakası yok, arabalar sadece Otopark için geliyor. (Tabi gelirse...)

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Dediğiniz olay belkide doğan kabak hala daha otoparkın hissedarı olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım