Petrol headler için en iyi ülke?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blogger

Profesör
21 Ağu 2018
399
692
1,645
Marka
Renault
İskandinav ülkeleri için ne düşünüyorsunuz arkadaşlar mesela Norveç için... Sizce petrolheadler için uygun bir ülke mi? Dışarıdan pek öyle durmuyor genellikle elektrikli arabalar revaçta gibi duruyor :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
İskandinav ülkeleri için ne düşünüyorsunuz arkadaşlar mesela Norveç için... Sizce petrolheadler için uygun bir ülke mi? Dışarıdan pek öyle durmuyor genellikle elektrikli arabalar revaçta gibi duruyor :)
Norveç tarzı ülkeler eğitim almak için iyi fakat çok pahalı oldukları için ve ev teşvikleri tavan yaptigi için petrolheadlik zor zanaat

blogger

Profesör
21 Ağu 2018
399
692
1,645
Marka
Renault
Norveç tarzı ülkeler eğitim almak için iyi fakat çok pahalı oldukları için ve ev teşvikleri tavan yaptigi için petrolheadlik zor zanaat
Aynen eğitimde iyilermiş baya. Ülke pahalı ama maaşlarda o pahalılığa göre bence. Bir arkadaşım Norveç'te yaşıyor şuan. 5-6 aydır orada. Asgari ücretin bir tık üstünde maaş aldığını söyledi. Şuan E46 kasa BMW 318i arabası var. 1 aylık maaşının yarısıyla bu arabayı alabiliyormuş. Söylediğini yanlış hatırlamıyorsam ortalama temiz bir E46 20-25 bin Norveç kronuymuş. E46 hayallerimde olan bir araba, açıkçası bir maaşımın yarısına alabiliyorum diyince halimize üzülmedim değil. Soruyu da bu sebeple sordum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım