AÇIK Peugeot 308 1.6 vti 120 hp hk.

OguzhanGuclu

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
7
11
595
Öncelikle Merhaba

2011 model 70 binde peugeot 308 premium plus araç almayı düşünüyorum bu araçla alakalı tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz ?

İyi Forumlar...

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
593
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
308 bence fiyatına göre alınabilecek güzel arabalardan biri, lpgsiz 1.6 vti uzun süre götürür

Son düzenleme:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,855
26,186
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Foruma giriyor mu bu aralar bilmiyorum ama @sputnik otomatik şanzımanlı olanını kullanmıştı, en azından motorla ilgili yorum yapar görürse

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Foruma giriyor mu bu aralar bilmiyorum ama @sputnik otomatik şanzımanlı olanını kullanmıştı, en azından motorla ilgili yorum yapar görürse

Son mesaj yazdığımdan beri girmemiştim (birkaç hafta oldu herhalde), bir girip bakayım dedim mesajına denk geldim. :D

Şöyle bir konum vardı belki yardımcı olur.

Ben bu kasaları çok severim, hâlen benim için en yakışıklı 308 modeli budur.
Bu yazacaklarım bir çok araç için geçerli olsa da bu araçlar için hayati derecede önemli denecek noktalar: LPG'liyse, LPG taktırmayı düşünüyorsanız veya bakımları ihmâl edilmiş bir araçsa almayın. Motorları bakımsızlığa veya hor kullanılmaya toleranslı değil. Çok düşük kmde (ki benzinli 307-308'lerin böyle düşük kmde olanları hâlen bulunabiliyor) olup bin kmde 1 lt'den fazla yağ eksilten çok örneğini duydum.

Onun dışında sevdiğim bir araçtır, yakıt sarfiyatı yüksek olmasa hâlen bile kullanıyor olabilirdim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım