Pioneer Error 11 hatası

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Pioneer DEH 2050MP modelini kullanıyordum. 7 farklı cd denedim en son boş cd alıp yeniden denedim ama sürekli error 11 hatası veriyor. Lensi tozlu diye düşündüm içini açıp baktım tozlu duruyor ama nasıl temizleniyor bunlar bilmiyorum. Kulak çöpüne kolonya damlatıp silsem sorun olur mu?

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Göz temizleyen CD'ler vardı eskiden onlardan bulabiliyorsanız alın. Arkasında iki tane ufak parça oluyor, oraya solüsyon sıkıp CD'de herhangi bir şarkıyı bitene kadar çalıyorsunuz.

Olmazsa mecbur tamirciye gidecek.

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Göz temizleyen CD'ler vardı eskiden onlardan bulabiliyorsanız alın. Arkasında iki tane ufak parça oluyor, oraya solüsyon sıkıp CD'de herhangi bir şarkıyı bitene kadar çalıyorsunuz.

Olmazsa mecbur tamirciye gidecek.
Hocam onu düşündüm de hiçbir cdyi okumuyor ki o cdyide çevirmeden bırakır diye düşünüyorum

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Hocam onu düşündüm de hiçbir cdyi okumuyor ki o cdyide çevirmeden bırakır diye düşünüyorum
Şarkıyı çalması önemli değil sonuçta CD'yi döndürüp okumaya çalışacak hata vermeden önce. Belki iyi gelir.

Eğer hiç döndürmeye bile teşebbüs etmiyorsa zaten sorun başka bir şeydedir.

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Şarkıyı çalması önemli değil sonuçta CD'yi döndürüp okumaya çalışacak hata vermeden önce. Belki iyi gelir.

Eğer hiç döndürmeye bile teşebbüs etmiyorsa zaten sorun başka bir şeydedir.
3 4 saniye dönüyor cd o an ekranda LOAD FORMAT gibi bir şey yazıyor sonra cd durup error 11 yazıyor. Yorumlara baktımda geçici çözüm demişler çoğu kişide de işe yaramamış. Risk alıp bir kolonya kulak çöpü deneyeceğim bakalım sonucu buraya yazarım

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım