Plakada O harfi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
923
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Oturduğumuz ilçede farklı zamanlara alınmış Jetta plakaları hep 19 XX 99, 19 XX 199, 19 XX 997 vs. vs. diye verilmiş bazen plakadan arabamızı karıştırıyorum yan yana denk gelince, tahminimce plakaları ayarlayan adamın Jetta hastalığı var :')

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,297
1
9,450
4,970
kocaeli
Oturduğumuz ilçede farklı zamanlara alınmış Jetta plakaları hep 19 XX 99, 19 XX 199, 19 XX 997 vs. vs. diye verilmiş bazen plakadan arabamızı karıştırıyorum yan yana denk gelince, tahminimce plakaları ayarlayan adamın Jetta hastalığı var :')
İzmittede doblolar 41 SE xx dı genelde , emniyet muduru doblocu enişte :D

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Garavel Usta

Profesör
8 Eyl 2016
100
119
1,185
Bormalde belli bi ucret aliyorlar rusvet te olabilir onu vermedik ekmek kafali anladin mi
Yüz yüze olsak acaba bu üslupla konuşabilecek miydiniz merak ediyorum. Gerçi konuşurdum dersiniz siz. Seviyeniz belli ne de olsa. Ha bir de torpilleriniz vardı devreye sokacağınız. Pardon.

Bundan sonra üslubunuza dikkat edin, bir kaç gün sonra kapınızda mahkeme kağıdıyla karşılaşmayın.
Sevgiler.

Yarimgazdebriyaj

Profesör
8 Eyl 2016
176
75
1,035
Yüz yüze olsak acaba bu üslupla konuşabilecek miydiniz merak ediyorum. Gerçi konuşurdum dersiniz siz. Seviyeniz belli ne de olsa. Ha bir de torpilleriniz vardı devreye sokacağınız. Pardon.

Bundan sonra üslubunuza dikkat edin, bir kaç gün sonra kapınızda mahkeme kağıdıyla karşılaşmayın.
Sevgiler.
Benimde uslubum boyle modoretore sokayet et varsa cezasi aliyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım