Polo Allstar Apple Car Play

MOVISTAR

Asfalt Kurutucu
30 Eyl 2016
12
9
595
Merhabalar, Polo Allstar modelinde büyük ekran multimedya mevcut birazcık araştırdığımda aslında apple car playin olduğunu fakat etkinleştirmek için serviste 1800 tl civarı bir ücret ödemem gerektiğini öğrendim.Vag Com tarzı birşey ile aktifleştirmem mümkün mü? Kocaman ekran var fakat hiçbir işe yaramamakta. Yardımcı olursanız sevinirim.

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
ücret ödemeden etkinleştirmek mümkün değil bildiğim kadarıyla, en azından vagcomla olmuyor

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Bence degecek bir harcama, dogus fiyatlari liste degil bir sekilde indirim alabilirsiniz bence. Taksici gibi gezmekten cok daha iyi.

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
servis dışında dışarıda da yapıyorlar bu arada ben onu eklemeyi unuttum, ender elektronik'e sorulabilir İstanbul'daysanız, başka yer bilmiyorum ama illa ki vardır.
Fiyatlar yakın olacaktır ama, carplayin vagcomla vs. açılamamasının sebebi Volkswagen serverlarında aktivasyon koduyla o özelliğin araca tanıtılıyor olması, aktivasyon kodu illa ki gerekli yani. Bir hack mevzusu da var galiba ama varsa bile bence çok sağlıklı olmaz

MOVISTAR

Asfalt Kurutucu
30 Eyl 2016
12
9
595
servis dışında dışarıda da yapıyorlar bu arada ben onu eklemeyi unuttum, ender elektronik'e sorulabilir İstanbul'daysanız, başka yer bilmiyorum ama illa ki vardır.
Fiyatlar yakın olacaktır ama, carplayin vagcomla vs. açılamamasının sebebi Volkswagen serverlarında aktivasyon koduyla o özelliğin araca tanıtılıyor olması, aktivasyon kodu illa ki gerekli yani. Bir hack mevzusu da var galiba ama varsa bile bence çok sağlıklı olmaz
Teşekkür ederim keşke her araca tanımlanmış olsaydı. Olan birşeyi kullanmak için para vermek koyuyor bana :(

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,583
18,349
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Multimedyanızın fotoğrafını atarsanız uyumlu olup olmadığını söyleyebilirim. Her 6.5 inçlik medya uyumlu değil. Ekranın uyumluysa usb girişini de carplay destekleyenle değiştirmen gerekiyor.

MOVISTAR

Asfalt Kurutucu
30 Eyl 2016
12
9
595
Multimedyanızın fotoğrafını atarsanız uyumlu olup olmadığını söyleyebilirim. Her 6.5 inçlik medya uyumlu değil. Ekranın uyumluysa usb girişini de carplay destekleyenle değiştirmen gerekiyor.

Bunun aynısı. Umarım ufak bir masrafla kurtulurum.

Ekli dosyalar

• CCC1C84C-5E3A-4B51-BF6A-ED02DF5A9D68.png
    CCC1C84C-5E3A-4B51-BF6A-ED02DF5A9D68.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 0

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,583
18,349
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Mute tuşu yerine Voice tuşu olması lazım ki carplay desteklesin. Ben desteklemiyor diye biliyorum.

ardzngn

Asfalt Kurutucu
18 Eyl 2016
26
26
595
Ankara
Marka
BMW
Evet mute yerine voice olmalı. Mib2'lerde parça kodu 19A ile biten cihazlar desteklemiyor. 24A ile bitenlerde mute yerine voice tuşu bulunuyor, geri görüş kamerasını destekliyor (o dönemlerde geri görüş kamerası opsiyonunu ekleyerek bu multimedyanın gelmesini sağlayabiliyordunuz) ve AppConnect (CarPlay, AndroidAuto, Mirrorlink) aktifleştirilebiliyor. 2016 yılında aldığım Golf aracımda multimedya 19A versiyonu olduğu için ben de zamanında etkinleştirme yapamamıştım.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım