PS4 araba oyunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kansuvargun

Profesör
8 Eyl 2016
237
259
1,385
34
İstanbul
Cevaplar için teşekkür ederim
bir soru daha sormak istiyorum ameriakdan ucuz ps4 oyunu alınabilecek neresi var, resident evil 7 almayı düşünüyorum burada 250tl

30$ üstü gümrükten geçmiyor bu arada Türkiye'ye getireceksen. Ya biraz bekle kadıköy'den falan al 2.el ya da PS4 oyunları PSN shop'ta indirime giriyor, dijital olarak alırsın. Benim oyunları çıktığı gibi oynama derdim olmadığı için bekleyip indirime girince dijital olarak alıp indiriyorum.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
13 seneyi geçkin zamandır Gran Turismo oynayıcısıyım.GT1 den GT6'ya kadar şu an PS4 almamamın tek sebebi GT7'nin henüz çıkmamış olması GT7 çıkar çıkmaz PS3'ü satıp PS4 almayı düşünüyorum.Aynı şey PS3-PS2 için de olmuştu ama o zaman beklemeyip hemencecik değiştirip 1-2 sene GT5'in çıkmasını bekledim artık beklemeyeceğim ne zaman oyun Türkiye'ye adımını atar o zaman değiştirip alırım.Oyun asistanlarını kapatsam(Traction Control,ESP car curt...) dahi Dualshock ile rahatlıkla tur çevirip basabiliyorum o sebepten direksiyonsuz olmazsa olmaz denilmesine çok anlam veremiyorum(zevki ayrıdır orası doğru).

MirkanZJ

Profesör
10 Eyl 2016
177
408
1,535
İstanbul
13 seneyi geçkin zamandır Gran Turismo oynayıcısıyım.GT1 den GT6'ya kadar şu an PS4 almamamın tek sebebi GT7'nin henüz çıkmamış olması GT7 çıkar çıkmaz PS3'ü satıp PS4 almayı düşünüyorum.Aynı şey PS3-PS2 için de olmuştu ama o zaman beklemeyip hemencecik değiştirip 1-2 sene GT5'in çıkmasını bekledim artık beklemeyeceğim ne zaman oyun Türkiye'ye adımını atar o zaman değiştirip alırım.Oyun asistanlarını kapatsam(Traction Control,ESP car curt...) dahi Dualshock ile rahatlıkla tur çevirip basabiliyorum o sebepten direksiyonsuz olmazsa olmaz denilmesine çok anlam veremiyorum(zevki ayrıdır orası doğru).
Sen benmisin acaba :) Yoksa biz kardeşmiyiz? az önce pro alacaktım, dedim bekle olum gt7 çıksın :) zaten gta ve gt dışında oyunla filan işim olmaz...

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Sen benmisin acaba :) Yoksa biz kardeşmiyiz? az önce pro alacaktım, dedim bekle olum gt7 çıksın :) zaten gta ve gt dışında oyunla filan işim olmaz...
İnanır mısınız bilmem küçüklüğümden beri Playstation,Ateri ya da başka bir alet ile genellikle GT, FİFA,GTA gibi oyunları oynadım.:DBana bitmeyecek oyun olması lazım Call of Duty'nin şu ana kadar hiç bir serisini başlayıp bitirmedim.Çünkü bitirince hiç bir zevki kalmıyor kaldır çöpe at.:DHalbuki GT öyle mi?1100 tane araba toplamadan GT5 den GT6'ya geçmedim.:D:DHepsi ayrı modifiyeli Nissan Primera dahil. :D

bmwcierman

Taklacı Güvercin
14 Mar 2017
40
32
295
gt7 gelene kadar doğru düzgün bir araba oyunu yok. ama madem ps4 sahibisiniz uncharted 4 tavsiye ederim. süper oyun

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
30$ üstü gümrükten geçmiyor bu arada Türkiye'ye getireceksen. Ya biraz bekle kadıköy'den falan al 2.el ya da PS4 oyunları PSN shop'ta indirime giriyor, dijital olarak alırsın. Benim oyunları çıktığı gibi oynama derdim olmadığı için bekleyip indirime girince dijital olarak alıp indiriyorum.
abim Amerikada şu an oradan alacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım