R34 motorlu bir arazi aracı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Dün akşam okulumuzun otomobil kulübü için çekim yaparken bir abi cherokee si ile yanımıza yaklaştı ve "gençler yarışıyor musunuz, ne kadar burdasınız?" gibi sorular sordu, bizde "yok yarışmıyoruz, hayırdır" dedik. "R34 motorlu jipim var da sizdeki Porsche ile kalkmak isterim" dedi, bizde tabi deli mi bu moduna girdik :D, neyse geliyorum birazdan dedi. 15 dk falan geçti adam bizi kandırdı diye tam gidiyorduk, uzaktan çatara patara sesleri eşliğinde el yapımı bir ağır arazi aracı geldi ve biz çıldırdık :D Videoyu yüklemek isterdim ama web sitesinin ne yazık ki öyle bir desteği yok :( Kısacası abimiz gönlünü bu işe vermiş, Yaşamkent'te evinin altında kendi garajı varmış, bütün işini kendi yapıyor. Kıbrıs'tan getirtmiş motoru. Haaaa, Porsche'si olan arkadaş ne yaptı derseniz, cesaret dahi edemedi kalkmaya, öyle bir makine idi :) Neyse resimler aşağıda:

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
0-160 rakibim yok diyor adam :) arkadaş tir tir titredi, carrera 4s cabrio 2004

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,256
45,862
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
0-160 rakibim yok diyor adam :) arkadaş tir tir titredi, carrera 4s cabrio 2004
350-400 hp civarı sanırım. İnsanın porsche'si olunca çekinebilir belki ama ben denerdim sanırım. Çok ilginç ve eğlenceli bir karşılaştırma olurdu. Hatta belki bir video.. jipin sahibini de tebrik etmek gerek, makineyi bildiğin canavara dönüştürmüş haklı yani rakibi çıkmaz kolayına :)

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Abi dedik yarış çekelim diye, korktu arkadaş, drone bile vardı elimizde profesyonel :(

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,256
45,862
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Abi dedik yarış çekelim diye, korktu arkadaş, drone bile vardı elimizde profesyonel :(
Spontane gelişince şaşırmıştır ondan iyice çekinmiştir. Sonuçta porsche'si bile olsa karşısındaki araç ağır modifiyeli ve kendi aracının 2 katı güce sahip. Yenilse kimse yadırgamazdı tahminimce. 1.25 atmosferik fiestamla, 3.0 x5 ile roll yaptığımı bilirim. Hiç fark etmez her türlü yaparım.. Hele porschem olsa affetmem yenilsem de :) ama video çekilememesi gerçekten üzücü olmuş. Hem sizin için hem de forum için çok güzel bir deneyim olurdu. Artık bir dahakine kısmet inşaallah arkadaşı ikna edebilirseniz :)

Son düzenleme:

Faruk

Asfalt Kurutucu
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
36
67
635
Sakarya
Bir tane de rb25 siyah nissan patrol vardı sahibindende denk gelmiştim

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Harikaymış yahu. Emeğine sağlık abimizin. Videosunu bi şekilde youtube vs. gibi ortamlara upload etsende biz de izlesek :)

rb26dett

Elit Apaçi
22 Eyl 2016
50
23
970
Dün akşam okulumuzun otomobil kulübü için çekim yaparken bir abi cherokee si ile yanımıza yaklaştı ve "gençler yarışıyor musunuz, ne kadar burdasınız?" gibi sorular sordu, bizde "yok yarışmıyoruz, hayırdır" dedik. "R34 motorlu jipim var da sizdeki Porsche ile kalkmak isterim" dedi, bizde tabi deli mi bu moduna girdik :D, neyse geliyorum birazdan dedi. 15 dk falan geçti adam bizi kandırdı diye tam gidiyorduk, uzaktan çatara patara sesleri eşliğinde el yapımı bir ağır arazi aracı geldi ve biz çıldırdık :D Videoyu yüklemek isterdim ama web sitesinin ne yazık ki öyle bir desteği yok :( Kısacası abimiz gönlünü bu işe vermiş, Yaşamkent'te evinin altında kendi garajı varmış, bütün işini kendi yapıyor. Kıbrıs'tan getirtmiş motoru. Haaaa, Porsche'si olan arkadaş ne yaptı derseniz, cesaret dahi edemedi kalkmaya, öyle bir makine idi :) Neyse resimler aşağıda:

Blok kodu neymis r34 lerde 2 cesit kod var biri rb26dett digeri rb26dettr he birde son zamanlarina rbxgtler yetismisti rb26 dett ise kapisabilirdiniz ama diger bloklardansa rahatlikla yerdi porsche yi bu arada bi sorun kac para istiyormus bloga yada 2jzgte ile takas dusunurmuymus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım