Remaps Mersin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sersabah

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
21
13
595
38
Ankara - Mersin
Arkadaşlar uzun zamandır özel işlerim sebebi ile siteye uğrama fırsatı pek bulamadım, bu zaman zarfında Remaps Profosyonel Performans Yazılımları firmasının Mersine şubesini açtım.

Her araca özel custom yazılım yapıyoruz. İlgilenen arkadaşlar olursa Otopark'a özel %10 indirim uygulacam.

Aylar önce bu bayilik anlaşması gündemde dahi yokken çekmiş olduğum yazılım sonrası yakıt tüketimi videosuna göz atabilirsiniz
.
Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
www.remaps.com.tr
14938249_651904744991184_7509065515980806321_n.jpg

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Öncelikle hayırlı olsun. Benim sormak istediğim bir şey var, performans kısmında eyvallah yapılıyor ona tamam ama bu yakıt tasarrufu işi nasıl oluyor yani teknik bir açıklaması var mı bunun ?

sersabah

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
21
13
595
38
Ankara - Mersin
öncelikle bilinçsiz yapılan yazılımlarda yakıt ya farketmiyor ya da artıyor. Bunun canlı örneklerini de facebook daki Golf Fan Club'da yapılan muhabbetlerden gösterebilirim. Hangi aracın turbo değerlerini %20 civarında arttırırsanız aracınız %30 güçlenir ancak tek başına turboyu arttırmak hem yakıtı arttıracaktır hemde turbo dahil motorun bütün parçalarına zarar verecektir.
Biz alt devir, avans, turbo gibi bir çok değeri %3 - %4 oranında fabrikanın izin verdiği ölçülerde aracın orjinal yazılımı üzerinden arttırarak performans alıyoruz. Bu da aracın öncesine göre daha rahat ivmelenmesini, daha rahat yokuş çıkmasını ve daha rahat devir bulmasını sağlıyor. Örneğin normalde 4. viteste gittiğin bi yerde 5. viteste gidebiliyorsun. Tabi bütün performans yazılımlarında güç artıyor ancak tek taraflı güç artışı bi işe yaramıyor. 156hp lik c180 verimsiz bir motordur mesela sadece 19hp alabiliyoruz. 45hp çıkardığını söyleyen bir iki firma var ve oluşan arızalar ve artan yakıt sonrası düzelttrmek için bize geldiler.
Bir başka örnek; f30 kasa 3.16 ile 3.20ed motorları birebir aynı, birisi 136hp diğeri 170hp. 136hp olan gücü yetmediği için daha çok yakıyor ve biz ikisini de 220hp ye çıkartıyoruz.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
öncelikle bilinçsiz yapılan yazılımlarda yakıt ya farketmiyor ya da artıyor. Bunun canlı örneklerini de facebook daki Golf Fan Club'da yapılan muhabbetlerden gösterebilirim. Hangi aracın turbo değerlerini %20 civarında arttırırsanız aracınız %30 güçlenir ancak tek başına turboyu arttırmak hem yakıtı arttıracaktır hemde turbo dahil motorun bütün parçalarına zarar verecektir.
Biz alt devir, avans, turbo gibi bir çok değeri %3 - %4 oranında fabrikanın izin verdiği ölçülerde aracın orjinal yazılımı üzerinden arttırarak performans alıyoruz. Bu da aracın öncesine göre daha rahat ivmelenmesini, daha rahat yokuş çıkmasını ve daha rahat devir bulmasını sağlıyor. Örneğin normalde 4. viteste gittiğin bi yerde 5. viteste gidebiliyorsun. Tabi bütün performans yazılımlarında güç artıyor ancak tek taraflı güç artışı bi işe yaramıyor. 156hp lik c180 verimsiz bir motordur mesela sadece 19hp alabiliyoruz. 45hp çıkardığını söyleyen bir iki firma var ve oluşan arızalar ve artan yakıt sonrası düzelttrmek için bize geldiler.
Bir başka örnek; f30 kasa 3.16 ile 3.20ed motorları birebir aynı, birisi 136hp diğeri 170hp. 136hp olan gücü yetmediği için daha çok yakıyor ve biz ikisini de 220hp ye çıkartıyoruz.
Peki uzun vade de zararı ? Turbo dayanıklılığı önemli bir etken sanırım. Mesela bizdeki 1.5 Crdi' ın turbosunu yazılım atıp sıkıştırıp eline almayan yok gibi birşey ben öyle okudum. Buna ilgili bir garanti veriyor musunuz yoksa müşteri olabilecek herşeyi önceden kabul ediyor mu ? Gerçi yazılımcı turboya ne garantisi verecek değil mi ? Biraz saçma oldu soru ama siz beni anladınız sanırım.

sersabah

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
21
13
595
38
Ankara - Mersin
500.000 i deviren ticari taksilerimiz ve servis araçlarımız var.
Hyundai ve Kia piyasanın en kalitesiz turbolarını kullanıyorlar desem abartmış olmam sanırım. 2007 model altına pek tavsiye etmeyiz normalde lakin bu yaptığımız işten ötürü değil, aracın mekanik yorgunluğunun ihalesini almak istemediğimizden. Biz merak etmeyin turboya da garanti veriyoruz., kurumsal firma olmanın gerekliliği bu zaten ancak aracın durumuna göre garantiler değişiyor tabi. Antalya'da da bayimiz var, eğer gidip görüşmek istersen ben arayabilirim orayı. Yada bu işin piri olan ve yazılımları yazan Ümit Doğan'nın telefon numarası internet sitemizde var, onu da arayıp ismimi verebilirsin.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
500.000 i deviren ticari taksilerimiz ve servis araçlarımız var.
Hyundai ve Kia piyasanın en kalitesiz turbolarını kullanıyorlar desem abartmış olmam sanırım. 2007 model altına pek tavsiye etmeyiz normalde lakin bu yaptığımız işten ötürü değil, aracın mekanik yorgunluğunun ihalesini almak istemediğimizden. Biz merak etmeyin turboya da garanti veriyoruz., kurumsal firma olmanın gerekliliği bu zaten ancak aracın durumuna göre garantiler değişiyor tabi. Antalya'da da bayimiz var, eğer gidip görüşmek istersen ben arayabilirim orayı. Yada bu işin piri olan ve yazılımları yazan Ümit Doğan'nın telefon numarası internet sitemizde var, onu da arayıp ismimi verebilirsin.
Teşekkür ederim. 220k km yapmış 11 yaşında yorgun bir araca yazılımın pek bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Zaten 1200 kiloluk bir araca stock 110 hp 235 nm tork fazla bile, şuan bile aracı durdurmakta zorluk çekiyoruz daha da fazlası zarar olur. Fakat olurda hakettiği gücün altında kalmış bir dizele geçersek ilk işim yazılım olacak.

sersabah

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
21
13
595
38
Ankara - Mersin
Teşekkür ederim. 220k km yapmış 11 yaşında yorgun bir araca yazılımın pek bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Zaten 1200 kiloluk bir araca stock 110 hp 235 nm tork fazla bile, şuan bile aracı durdurmakta zorluk çekiyoruz daha da fazlası zarar olur. Fakat olurda hakettiği gücün altında kalmış bir dizele geçersek ilk işim yazılım olacak.
kesinlikle doğru bir karar, dünyanın en başarılı motorlarından birine sahip Subaru Forester var bizde, stock olmasına rağmen yaşı gereği rektefeye girdi 2005 model. Daha iyileri nasip olur inşallah.

Goktug

Profesör
Destekçi
9 Eyl 2016
512
562
1,770
24
Arkadaşlar uzun zamandır özel işlerim sebebi ile siteye uğrama fırsatı pek bulamadım, bu zaman zarfında Remaps Profosyonel Performans Yazılımları firmasının Mersine şubesini açtım.

Her araca özel custom yazılım yapıyoruz. İlgilenen arkadaşlar olursa Otopark'a özel %10 indirim uygulacam.

Aylar önce bu bayilik anlaşması gündemde dahi yokken çekmiş olduğum yazılım sonrası yakıt tüketimi videosuna göz atabilirsiniz
.
Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
www.remaps.com.tr
14938249_651904744991184_7509065515980806321_n.jpg
Aha sonunda hayırlı olsun Cumartesi günleri kaça kadar açıksınız .

mfs1907

Profesör
18 Eyl 2016
112
154
1,235
İstanbul
Marka
Hyundai
Hyundai Tucson için yapıyor musunuz ve yapabiliyorsanız kaç hp ve kaç tork artışı olur?(T-Gdi için)
Olağan garantiyi etkiliyor mu bu uygulama?

sersabah

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
21
13
595
38
Ankara - Mersin
Hyundai Tucson için yapıyor musunuz ve yapabiliyorsanız kaç hp ve kaç tork artışı olur?(T-Gdi için)
Olağan garantiyi etkiliyor mu bu uygulama?
Hocam sizin aracınıza beyni sökülerek işlem yapılıyor, periyodik bakımlarda farkedilmiyor ve garanti kapsamından çıkmıyor ancak beynin sökülmesi gereken bir arıza olursa araçta, orijinale çevirsek dahi beynin söküldüğü anlaşılır. Beyni sökülmeyen araçlarda garanti ile ilgili hiçbir sıkıntı olmuyor.
Hem aracınızın ne kadar güç kazandığını hemde diğer araçların ne kadar güç kazandığını öğrenmek için https://www.remaps.com.tr/chip-tuning adresini ziyaret edebilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım