Renault Latitude Privilege

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Aslında fiyatı fena durmuyor hocam ne olursa olsun sonuçta d segment bir araba ve henüz 3 yaşında. Ama niyeyse ciddi anlamda bu araca hiç ısınamıyorum. Özellikle sadece kadranı gösterseler bu araç nedir diye sorsalar ya ticari renault derim ya da dacia'nın bir modeli. Ek olarak da o el freninin konumu ve tasarımı beni benden alıyor. Yine de her şeye rağmen fiyatı bana uygun geldi hocam eğer kazası yoksa düşünülebilir.

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
gördüğüm çoğu latitude aşırı şekil de yılmış ve eski görünüyor. farları sararmaya başlamış, boyası canllığını yitirmiş vs. tabi iyi durumda olanlar da var. yalnız ileriki zamanlar da bu çabuk yaşlılık sorun oluşturabilir. yine de @CenkGs hocamın dediği gibi fiyatı iyi. düşünülebilir.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
gördüğüm çoğu latitude aşırı şekil de yılmış ve eski görünüyor. farları sararmaya başlamış, boyası canllığını yitirmiş vs. tabi iyi durumda olanlar da var. yalnız ileriki zamanlar da bu çabuk yaşlılık sorun oluşturabilir. yine de @CenkGs hocamın dediği gibi fiyatı iyi. düşünülebilir.
Hatta bagaj kapağı üzerindeki kromajların falan renginin attığını sarardığını da çok gördüm. c4'de de olurdu bunlar. Ben de uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum ama işte 3 yaşında dizel d segment bir aracı 60'a alabilmek de güzel bir şey hele bu devirde. Temizse düşünürüm kesinlikle.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
2013 model D segmenti dizel bir araba için büyük bir kusuru yoksa harika fiyat. Tamamen kişisel tercihlerden, beğenilerden ötürü piyasası düşük bir modeldir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...lometre-daha-tertemiz-bi-arac-363206175/detay
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...eli-golf-7-dizel-midline-plus-362890090/detay
C segmentinde 2013 model düz vites böyle örnekler varken... Tamam, belki içerisi daha çabuk eskiyor ama altyapısı yürüyeni dayanıklı bir markadır Renault.

İçi, dışı, sürüşü beklentinizi karşılıyorsa direk alın. :)

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Trim sesini çok severim diyosanız kaçırmayın aracı :) şaka bi yana eğer istediğiniz arac ise almanızı öneririm. Bi kac kez kullanma fırsatım olmuştu aklımda kalan eksi yönleri trim sesi ve rüzgar sesi idi.

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Aracın içinde dikkatim çeken çok temiz olmasıydı. Kazası değişen olmadığını söylediler. Çok ufak bi yerde çizik gördüm ben. Evet çok iyi bir araba değil ama bu fiyatta d sınıfı araç alması mantıklı gibi. Bakalım bi düşünelim

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Hocam benim arkadaşın ailesinde 2 adet latitude vardı. Babasinda 2.0 annesinde 1.5 manuel. 1.5 manuel olan aracın vites gecisleri güzeldi, ic mekani trim sesleri haric kaliteli hissettiriyor du ve arac adeta kokluyordu. Bu fiyata fena bir araç degil fakat ben tercih etmezdim. 2.0 olanı ise hiç deneyimleyemedim. Ailecek bayiliyorlardi latitude e.

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Hocam benim arkadaşın ailesinde 2 adet latitude vardı. Babasinda 2.0 annesinde 1.5 manuel. 1.5 manuel olan aracın vites gecisleri güzeldi, ic mekani trim sesleri haric kaliteli hissettiriyor du ve arac adeta kokluyordu. Bu fiyata fena bir araç degil fakat ben tercih etmezdim. 2.0 olanı ise hiç deneyimleyemedim. Ailecek bayiliyorlardi latitude e.
Özel ilgi varsa epey mantıklı bir araç. Trim sesleri zaten klasik eski renaultların problemi valla arkadaşlarda söyledi direk:)

akinayk

Elit Apaçi
9 Eki 2016
50
46
970
2012 model Latitude executive 3 yıldır kullanıyorum. Bu fiyata veya az fazlasına executive donanımlı alabilirsiniz gibi geliyor. Ben aynı fiyata yarısı peşin yarısı 24 ay faizsiz taksitle almıştım. Şu ana kadar boyası farları ve kromajları ilk günkü gibi. Gerekirse daha ayrıntılı bilgi veririm.

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
508 ve C5'ede bakmanızı öneririm.Ama bu 3 araç bu fiyata alınabilecek her yönden en iyi araçlar.Ben C5 Excutive alırdım.

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Şuanki megane satıldıktan sonra 60bin tl bütçe olcak. Eğer 1 ay beklersek bütçe 77bin olcak o zaman passat trendline almaya çalışcaz. Bu ay alırsak baya sıkıntılı olcak aslında civic düşündük mondeo insignia baktık ama iş babamda bitiyo aslında.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Şuanki megane satıldıktan sonra 60bin tl bütçe olcak. Eğer 1 ay beklersek bütçe 77bin olcak o zaman passat trendline almaya çalışcaz. Bu ay alırsak baya sıkıntılı olcak aslında civic düşündük mondeo insignia baktık ama iş babamda bitiyo aslında.
Bütçe nakitse sıfır boş araca yatırmak saçma olur bence 2. elde 2-3 yaşında gırtlak ve temiz bir sürü araç var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım