Renault Megane Sedan fiyatları açıklandı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
27
Tokat
Araç sanırım talismanın satışlarını engellemesin diye 160 beygirlik motor koyulmamış.Çok kullanışlı olacak gibi megane serisi zaten tutulan serilerden birisi. Fiyatlar bana normal geldi. Türk çalışanlarının eline sağlık diyorum.

Son düzenleme:

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
27
Tokat
Yanlı mı düşünüyorum bilmiyorum ama kullandığım aracın filoda kullanılması beni hiç rahatsız etmezdi. Yani 55-60 bin bandında fluence almak isterim. Megane i çok çok isterim ilerde inşallah.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Valla tasarımı bile yeter kendine baktırıyor bu neymiş diye. Her gün fluence farı ve tamponuna saatlerce bakacağıma megane'a bakarım :)

Çok doğru konuşmuş fluence in tasarımı o kadar kötü ki bakamıyorum bide filo aracından dolayı heryerde var en azından bunun gideri vad buna rahatlıkla bakarım.bu arada jetta golfden 4bin tl ucuz hbmi golfmü derseniz golf ama sedanmı jettamı derseniz tartışılır muhtemelen sedan megane.

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Çok doğru konuşmuş fluence in tasarımı o kadar kötü ki bakamıyorum bide filo aracından dolayı heryerde var en azından bunun gideri vad buna rahatlıkla bakarım.bu arada jetta golfden 4bin tl ucuz hbmi golfmü derseniz golf ama sedanmı jettamı derseniz tartışılır muhtemelen sedan megane.
Bence fluence de idare eder tasarım bakımından ama en azından İstanbul trafiğinde görmekten sıkıldım, yerine daha iyi bir araç geliyor. İzleyip göreceğiz neler olacağını.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım