Renault Symbioz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Konu başlığını görüp tıklarken beklentim buydu:D
upload_2017-12-15_15-35-0.png

Hay maşallah güzel konsept. Vel Satis'e benzer bir tasarım ama bu sefer tutabilir. Tabii otonom sürüş için TR henüz hazır değil. Gişe çıkışı yerdeki bozukluğu gördüm, "açık bırakılmış rögar kapağını algılayabilir mi acaba" diye sorguladım. Araçları sinyalleriyle birlikte algılıyor, makasçı motorların ve filo araçlarının hareketlerini önceden sezebilecek mi veya kediyi algılayacak mı? Garibim gişelerde bile o kadar gerilmiş, Türkiye'de yarım saatte rot başını çıkarır. :D

Bu arada ilk tanıtım videosunda da yeşile iyi abanmışlar çevreciyiz diye :)

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,450
6,788
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
Konu başlığını görüp tıklarken beklentim buydu:D
Ekli dosyayı görüntüle 10434

Hay maşallah güzel konsept. Vel Satis'e benzer bir tasarım ama bu sefer tutabilir. Tabii otonom sürüş için TR henüz hazır değil. Gişe çıkışı yerdeki bozukluğu gördüm, "açık bırakılmış rögar kapağını algılayabilir mi acaba" diye sorguladım. Araçları sinyalleriyle birlikte algılıyor, makasçı motorların ve filo araçlarının hareketlerini önceden sezebilecek mi veya kediyi algılayacak mı? Garibim gişelerde bile o kadar gerilmiş, Türkiye'de yarım saatte rot başını çıkarır. :D

Bu arada ilk tanıtım videosunda da yeşile iyi abanmışlar çevreciyiz diye :)
hqdefault.jpg

Bende böyle bir şey bekleyerek girmiştim:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım