Renkli Otomobil Çizimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UlasOzcan

Asfalt Kurutucu
27 Eyl 2016
13
38
595
Ankara
Öncelikle Merhaba arkadaşlar,
Forumdaki ilk başlığım. Siz sormadan ben birkaç şeyi açıklayım. Yaklaşık 5 yıldır otomobil çizimi yapıyorum. Bu işe hobi olarak başladım. Daha önce kursa gitmedim tamamen kendi çabalarımla ve bilen arkadaşlara soru sorarak geliştim. Öğrenciyim. Çizimleri genelde sipariş üzerine alıyorum. Sipariş olmadığı zamanlarda ise kendi zevkime göre çiziyorum. Birkaç çalışmamı sizlerle paylaşıyorum. Eğer istek olursa diğer tüm çizimlerimi paylaşacağım. Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim. Çizim hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen arkadaşlar mesaj atabilirler. Forum kurallarında link koymak yasak mı bilmediğim için Youtube kanalımı ve İnstagram hesabımı paylaşmıyorum.
NOT: Kullanılan malzemeler ( Faber Castell kuruboyalar)
Lamborhini aventador Bitiş.JPG
Bmw Z8 bitiş2.jpg
toyota mr2 düşük boyut.jpg

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Yalnız bu otomobil çizim olayı çok çekişmeli ya :) herkes birbirinden güzel çiziyor yansımalar falan muhteşem emeğine sağlık

soil

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
9
5
595
Kimi yiyorsun sen kardeşim, katalog fotoğrafına efekt basıp paylaşmışsın. :mad:

Şaka bir yana eline sağlık. :p;)
Özellikle ülkemizdeki ikonik arabaların çizimini yaparsan ses getirebilir, en azından yerli basında kendine yer bulursun. Toma, cabrio Doğan, cenaze arabası gibi... daha binek araçlar.

UlasOzcan

Asfalt Kurutucu
27 Eyl 2016
13
38
595
Ankara
Herkese çok teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için :) @soil Ülkemizde bile zevkler o kadar farklı ki o yüzden karışık çizmeyi tercih ediyorum.

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Süper ötesi! Belki de Türkiye'de bu işi en iyi yapan siz olabilirsiniz, farkında mısınız? :)

edit: mycizim ve oozvatan ile karsilastirdim, başka da bilmiyorum bu tarz

Son düzenleme:

UlasOzcan

Asfalt Kurutucu
27 Eyl 2016
13
38
595
Ankara
Süper ötesi! Belki de Türkiye'de bu işi en iyi yapan siz olabilirsiniz, farkında mısınız? :)

edit: mycizim ve oozvatan ile karsilastirdim, başka da bilmiyorum bu tarz
Chip Foose geldi benim aklıma
Bunları çerçeve edip satışa cıkar, alalım. Ben Toyotaya talibim.
Tam da o aklımdan geçiyodu.
Mükemmel çizimler, elinize sağlık. Youtube kanalınızı merak ettim açıkcası takip etmek isterim.
Lambo ve bmwyi gerçek sandım. Gerçekten aşırı iyi.
çizimler mükemmel olmuş elinize sağlık

Öncelikle değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. @istanbul Bu koyduklarımın hepsi şu anda satılmış durumda. Bmw Z8 ve Toyota MR2 nin sahiplerine sattım. Lamborghini de seven bir arkadaş vardı o satın almak isteyince ona sattım. Eğer satın almayı düşünürseniz sipariş olarak da otomobil fotoğrafı atabilirsiniz veya daha önce çizdiklerime bakabilirsiniz. @AlperBasdemir , www.youtube.com/ulasozcancizim . Youtube kanalımla son zamanlarda pek ilgilenemedim okulun yoğunluğu nedeniyle. Fakat tekrardan videoları atmaya başlayacağım. Yakında çekmemi istediğiniz video olursa anket yapıp onu çekeceğim. @assettocorsaa , Muhammed (myçizim) ve Orhan Özvatan benim çok yakın arkadaşlarım. Orhan Özvatan ile 5 yıldır , Muhammed ile 1-2 yıldır tanışıklığımız var. Genelde çizim yaparken de birbirimizden fikir alır yardımlaşırız. Tekrardan güzel yorumlarınız ve ilginiz için çok teşekkür ediyorum.

gokhanaydogdu06

Profesör
9 Eyl 2016
120
79
1,035
37
Ankara
Hocam portre ciziyormusun mesela arabayla yanyana cekinsem olabilirmi

Tapatalk kullanarak Allahın izniyle mesaj yolladı...

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Yahu siz ciddimisiniz fotoğraf makinesi gibi bilek var maşşallah fiyat hakkında beni bilgilendirebilirsen makbule geçer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım