Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
sahibinden.com, araç ilanlarına ait Eylül ayına ilişkin verilerini açıkladı. Rapora göre Eylül ayında en çok otomobil ilanı verildi.
Otomobil ilanlarını sırasıyla, Minivan & Panelvan, Arazi/ SUV & Pick-up, Motosiklet ve Ticari Araçlar ilanları takip etti. En çok ilanı verilen otomobil markalarının sıralaması Renault, Volkswagen, Opel, Fiat ve Ford oldu.
Model sıralamasında ise Renault -Clio, geçtiğimiz aya göre bir sıra yukarı çıkarak ilan sayısı ile lider oldu. Renault – Clio’yu, Volkswagen – Passat, Opel – Astra, Ford – Focus ve Renault – Megane takip etti. En çok ilanı verilen Arazi/ SUV & Pick-up markası ise Nissan oldu.

1601554774_Otomobilde_En___ok_G__r__nt__lenen_Markalar.jpg

1601554750_Otomobilde_En___ok___lan_Verilen_Model_Y__l__.jpg
...

Okumaya devam et...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,233
45,835
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
2015 model yılı itibariyle araçlarının normal ve uzatılmış garantisi bitenler direkt ilana koymuş.

• Haha
Tepkiler: S.Asil

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,288
16,192
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Neden böyle düşünüyorsunuz ? Tepki olarak değil merak ettim :)
@sputnik inde dediği gibi tam bir clio 4 aşığıyım. Aynı zamanda clio 5 aracım da var. Clio 5 Türkiye grubunun adminiyim.clio diecast koleksiyonum ise komidinin üstünde durur . Neyse clio 5 e gelicek olursak Arabanın 28 ayrı problemi oldu bugüne kadar. 2012 clio 4 ümde bakımdan bakıma servise giderken(8 senede 7 kere). 2020 clio 5 te 5 ay da 6 kere servise gittim. Ve ne yazık ki @Munferit bir olay da değil .

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım